Dobrze mieć hobby - muzyka jako pasja
strona internetowa
Dodał: Serge Kij
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idea na interesujący prezent walentynkowy dla faceta

Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby jest dobra, jednak Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Wiele kobiet uważa, iż ten podarunek winien pozostawać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, czasem jednak trzeba odejść od takiej tradycji.
kobieta w koszulce nocnej i pończochach
Dodał: Lorena Pérez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób rozmawiać na tematy związane z seksualnością

Każdy potrzebuje miłości i bliskości, są to jedne z największych potrzeb ludzkich, i to bez względu na wiek. W wypadku dzieci nie budzi to żadnych kontrowersji. Trochę inaczej bywa w przypadku osób dorosłych. Tutaj temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Ogromnie duże znaczenie ma tu płeć , o wiele łatwiej jest bowiem paniom wyrażać swoje uczucia niż ich partnerom. Ci - z racji swojego wychowania - nie nawykli do komunikowania swych uczuć, co niekiedy prowadzi do konfliktów.
sitodruk
Na podstawie danych z: flickr.com

Jak określić sztukę, jak nazwać jej kształt? Czy wiemy tak w rzeczywistości czym ona jest i czy umiemy podejść do niej z prawdziwym szacunkiem?

Nie ma najprawdopodobniej drugiej takiego typu dziedziny, jak sztuka. Przemawia ona do nas wieloma barwami, dźwiękami, utworami lub aktami. Wielu twierdzi, że nie da się jej adekwatnie zdefiniować, gdyż każde określenie będzie nie do końca zadowalające. Jest w tym dużo słuszności, lecz trzeba podchodzić do tego zagadnienia, jak to czujemy, czyli, że sztuka to wszystko co na nas w jakiś sposób oddziałuje. Jeśli umiemy zachwycić się jakimś utworem, to już jest sztuka.

Jak określić sztukę, jak nazwać jej kształt? Czy wiemy tak w rzeczywistości czym ona jest i czy umiemy podejść do niej z prawdziwym szacunkiem?

Z drugiej strony dla pozostałych osób dany utwór może być kiepski, więc jednocześnie sztuka jest bardzo subiektywna. Sztuką możemy nazwać także każdy ludzki wytwór, jakie nie jest jednakowoż użytkowy, nie służy do rzeczy praktycznych, ale powinien cieszyć nasze zmysły, ma cieszyć oczy, radować uszy, rozpalać nasze emocje. Wiadomo i tu mamy dylemat bo tak zwana sztuka użytkowa właśnie – jak sama nazwa wskazuje – jest przeznaczona do rzeczy praktycznych.
skup starych monet
Dodał: The Orl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zarabiać na porządkach w mieszkaniu? Może u Ciebie na strychy też leżą miliony!

Sprzątanie to bez wątpienia zmora niemal każdego z nas - tym bardziej, iż zazwyczaj szybko po tym, jak pięknie wysprzątamy mieszkanie, bałagan pojawia się z powrotem.
karafka
Dodał: Rosendahl
Na podstawie danych z: Rosendahl

Sposób na odpoczynek

Pracujemy obecnie coraz to dłużej, osiem, do dwunastu godzin na dzień. Potem jeszcze sprawunki, apteka, inne drobne kwestie i wreszcie czeka na nas rodzinka. Maluchowi wypada poczytać bajeczkę na dobranoc, ze starszym odrobić lekcje czy zwyczajnie pobyć razem po to, aby nie stracić kontaktu z latoroślą i jego rzeczywistością. Oprócz tego jeszcze pożądałoby się spędzić troszkę czasu z ukochaną. Na te wszystkie rzeczy potrzeba dwóch rzeczy: spokoju i czasu. Nie spędzimy zadowalającego wieczoru z dziećmi jeśli nie będziemy umieli się zrelaksować.
Mycie samochodu
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Jak można zadbać o swoje auto, najważniejsze rodzaje kosmetyków stosowane do pielęgnacji karoserii

Zimowe i jesienne miesiące to dla pojazdów bardzo trudny okres. Niskie temperatury mogą źle wpływać na zużywanie części mechanicznych, z powodu zwiększonej wilgoci i opadów również blacharka nie ma łatwo w tym okresie. Dużo szybciej w takich warunkach postępuje korozja, szczególnie jeśli na ulicach znajdują się stosowane przez drogowców środki chemiczne.
hasło
Dodał: Mannish
Na podstawie danych z: Mannish

Szkraby uwielbiają oglądać telewizję, ale należy selekcjonować dla nich odpowiednie programy

Nie wolno zabraniać dzieciom oglądać telewizję. Prawdą jest, że nie należy siedzieć przed ekranem zbyt długo. Zatem mądrze musimy wybierać dla nich wartościowe programy.
Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niezwykłą magię

Chodzenie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno urokliwa rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi miłośnikami danego muzyka \ zespołu, to tak czy siak będziemy niesamowicie szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.
Mundur i ekwipunek

Koniczne dodatki uzupełniające mundur każdego harcerza

Jednym z bardzo ważnych atrybutów wszystkich harcerzy jest ubiór. Mundur harcerzy jest bez wątpienia niezwykle charakterystyczny i trudno go pomylić z jakimkolwiek innym. Niemniej nie byłby całkowity, gdyby nie właściwe dodatki do munduru harcerskiego. Warto więc dowiedzieć się, co każdy harcerz powinien mieć, aby prezentować się idealnie. W głównym stopniu bardzo ważne jest odpowiednie nakrycie głowy.
Pies
Dodał: Christopher "Rice"
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pastuch elektryczny dla psa – Doskonałe rozwiązanie niekrępujące powierzchni do biegania psa.

Posiadanie psa prócz wielu szczęścia i zabaw to też bardzo dużo obowiązków. Jednostki, które chciałyby psa kupić powinny zawsze bardzo dobrze rozważyć czy sprostają wszelkim obowiązkom związanym z jego utrzymaniem i wyszkoleniem. I przede wszystkim czy będą mieli w obecnych czasach wystarczająco dużo czasu, aby mu poświęcić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.