Perfumy
Damskie skarpetki
Dodał: Gatta
Na podstawie danych z: Gatta

Męskie perfumy zjawiają się w różnorakiej tonacji zapachowej

Skarpety damskie powinny okazać się jasne. Kiedy okazuje się być chłodno, to nikogo nie będzie dziwiło to, że panie pod dłuższymi spodniami będą posiadały założone skarpetki. Trzeba jednak przypilnować, aby wciąż posiadały one jasne tony, dzięki czemu, nie będą się tak mocno rzucały w oczy. Co więcej podczas wykonywania ćwiczeń, mogą ubrać skarpety damskie, które będą dłuższe, będą grubsze więc lepiej będą wpijały pot, a równocześnie będą zapobiegać ślizganiu się stopy oraz otarciom kostki.
pakunek

Faceci często nie mają pojęcia co kupić swojej żonie

Wiele pań niejako wychodzi z takiego założenia, iż panowie w zupełności nie znają się na sprawianiu prezentów. Tak naprawdę tak daleko posunięta generalizacja jest bezsensowna, lecz można powiedzieć, że faktycznie często w zupełności nie wiemy co zakupić. Bo wiadomo - skoro nie jesteśmy mega zamożni, przecież nie będziemy mieli okazji co powiedzmy kwartał fundować swojej małżonce wakacji na rajskiej wyspie.
feromony
Dodał: @stalkadam
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Feromony – czy to skuteczny sposób na płeć przeciwną? Sprawdź, gdzie je kupić

Zapach potrafi zwrócić w głowie – sam na pewno wielokrotnie się o tym przekonałeś, gdy raptem poczułeś niezwykłą woń perfum. A mocniej niż perfumy mogą nas tylko kusić feromony, czyli naturalne substancje chemiczne wydzielane przez organizmy żywe, m.in. ludzi. U zwierząt są fundamentem komunikacji, a co więcej, samiec po zapachu właśnie potrafi zlokalizować swoją partnerkę, nawet gdy odeszła parę km dalej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.