Perfumy
Damskie skarpetki
Dodał: Gatta
Na podstawie danych z: Gatta

Męskie perfumy zjawiają się w różnorakiej tonacji zapachowej

Skarpety damskie muszą okazać się dopasowane do sytuacji. Gdy jest chłodno, to nikogo nie będzie zaskakiwało to, że kobiety pod dłuższymi spodniami będą miały założone skarpetki. Należy jednak dopilnować, żeby zawsze miały one jasne tonacje, dzięki czemu, nie będą się tak bardzo rzucały w oczy. Co więcej podczas wykonywania sportu, można założyć skarpety damskie, które będą dłuższe, będą grubsze więc lepiej będą wpijały pot, a jednocześnie będą zapobiegać ślizganiu się stopy i otarciom kostki.
pakunek

Faceci często nie mają pojęcia co kupić swojej żonie

Dużo kobiet niejako wychodzi z takiego założenia, iż mężczyźni całkowicie nie znają się na prezentach. Tak naprawdę tak daleko posunięta generalizacja jest bez sensu, ale można powiedzieć, że w istocie często całkowicie nie wiemy co zakupić. Wiadomo - jeśli nie jesteśmy bardzo zamożni, w końcu nie będziemy mogli co kwartał fundować swojej żonie wczasów na Sri Lance.
feromony
Dodał: @stalkadam
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Feromony – czy to skuteczny sposób na płeć przeciwną? Sprawdź, gdzie je kupić

Zapach potrafi zwrócić w głowie – sam na pewno wielokrotnie się o tym przekonałeś, gdy raptem poczułeś niezwykłą woń perfum. A mocniej niż perfumy mogą nas tylko kusić feromony, czyli naturalne substancje chemiczne wydzielane przez organizmy żywe, m.in. ludzi. U zwierząt są fundamentem komunikacji, a co więcej, samiec po zapachu właśnie potrafi zlokalizować swoją partnerkę, nawet gdy odeszła parę km dalej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.