Perfumy
feromony
Dodał: @stalkadam
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Feromony – czy to skuteczny sposób na płeć przeciwną? Sprawdź, gdzie je kupić

Zapach potrafi zwrócić w głowie – sam na pewno wielokrotnie się o tym przekonałeś, gdy raptem poczułeś niezwykłą woń perfum. A mocniej niż perfumy mogą nas tylko kusić feromony, czyli naturalne substancje chemiczne wydzielane przez organizmy żywe, m.in. ludzi. U zwierząt są fundamentem komunikacji, a co więcej, samiec po zapachu właśnie potrafi zlokalizować swoją partnerkę, nawet gdy odeszła parę km dalej.
Damskie skarpetki
Dodał: Gatta
Na podstawie danych z: Gatta

Męskie perfumy zjawiają się w różnorakiej tonacji zapachowej

Skarpety damskie muszą być dopasowane do stylizacji. Kiedy jest zimno, to nikogo nie będzie zaskakiwało to, że panie pod długimi spodniami będą miały założone skarpetki. Trzeba jednak przypilnować, by wciąż miały one jasne koloryty, przez co, nie będą się tak bardzo rzucały w oczy. Co więcej w czasie wykonywania ćwiczeń, mogą założyć skarpety damskie, które będą dłuższe, będą grubsze zatem lepiej będą wchłaniały pot, a równocześnie będą zapobiegały ślizganiu się stopy oraz obcieraniu kostki.
pakunek

Faceci często nie mają pojęcia co kupić swojej żonie

Dużo kobiet tak jakby wychodzi z takiego założenia, iż mężczyźni najzupełniej nie znają się na prezentach. Tak naprawdę tak wielce posunięta generalizacja nie ma sensu, lecz można śmiało powiedzieć, że faktycznie nierzadko całkowicie nie mamy pojęcia co zakupić. Wiadomo - jeżeli nie jesteśmy bardzo bogaci, w końcu nie będziemy mieli okazji co powiedzmy trzy miesiące fundować swojej małżonce wakacji na Sri Lance.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.