Płyty
Płyta z muzyką
Dodał: Mrs. Gemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Początkującym zespołom ciężko będzie wybić się

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Gdy spoglądamy na jakąkolwiek scenę muzyczną, możemy mieć wrażenie, że jest już ona zamknięta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo początkującego, bo zazwyczaj pojawiają nam się przed oczami te same osoby. Prawda okazuje się być taka, że nowe zespoły powinny posiadać sporą siłę przebicia, muszą nagrać demo tak dobre, aby przynajmniej jedno studio nagrań zechciało wydać ich płytę i wspierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.
Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niezwykłą magię

Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to niewątpliwie urokliwa rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś niesamowitego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi fanami określonego wykonawcy \ zespołu, to tak czy siak będziemy bardzo uradowani. Zakładając, że potrafimy się bawić.
Słuchawki, muzyka
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Chociaż popularna muzyka, taka, która jest na okrągło zapuszczana w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji w wielu przypadkach wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, choć zasadniczo się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, spowodować, że nawet jeśli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy rozczarowani.
Młodzież, pokój młodzieżowy
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Kupujmy oryginalne płyty z muzyką?

Urodziliśmy się w czasach, kiedy to internet – przynajmniej zdaniem wielu ludzi – dość mocno uszkodził cały, ogólnie pojęty przemysł muzyczny. Wprawdzie otworzył on przed artystami szereg kompletnie nowych, niezwykle interesujących możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe jest ogromnym wręcz problemem.
koncert w Amsterdamie
Dodał: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Linia melodyczna z pięknym tekstem

Każdy słyszał, powtarzany przez wszystkich, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze to widać, to trudno zaprzeczyć tym słowom. Widać to nawet po duetach, jakie pojawiają się na rynku. Młodzi muzycy ze sceny alternatywnej, pokazują się, z można by rzec, dinozaurami muzyki rozrywkowej i robią wspólnie piosenki, które pojawiają się na listach przebojów i to po kilka miesięcy. Widocznie połączenie doświadczenia i młodości działa na korzyść muzycznych idei.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.