Płyty
Słuchawki, muzyka
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Choć typowa muzyka, taka, która jest ciągle grana w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji w wielu przypadkach wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, choć w zasadzie jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeżeli na co dzień nie słuchamy znanych piosenek, tak czy siak nie jesteśmy rozczarowani.
koncert w Amsterdamie
Dodał: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Linia melodyczna z pięknym tekstem

Każdy słyszał, powtarzany przez wszystkich, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Choć nie zawsze to widać, to trudno zaprzeczyć tej tezie. Można zauważyć to nawet po duetach, jakie pojawiają się na rynku. Współcześni muzycy ze sceny alternatywnej, pokazują się, z można by rzec, dinozaurami muzyki rozrywkowej i robią razem piosenki, które pojawiają się na listach przebojów i to po kilka tygodni. Jak widać mieszanka doświadczenia i młodości działa na plus muzycznych idei.
Płyta z muzyką
Dodał: Mrs. Gemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Nowe zespoły powinny znaleźć sposób wybicia się

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Jeżeli spoglądamy na jakąkolwiek branżę muzyczną, możemy mieć wrażenie, że okazuje się być już ona zajęta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo nowego, ponieważ najczęściej pojawiają nam się przed oczami te same zespoły. Prawda okazuje się być taka, że początkujące zespoły muszą mieć ogromną siłę przebicia, powinny nagrać demo tak dobre, żeby chociaż jedno studio nagrań chciało nagrać ich płytę i wspierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.
Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niezwykłą magię

Chodzenie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno urokliwa rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi miłośnikami danego muzyka \ zespołu, to tak czy siak będziemy niesamowicie szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.
Młodzież, pokój młodzieżowy
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Kupujmy oryginalne płyty z muzyką?

Urodziliśmy się w czasach, kiedy to internet – przynajmniej zdaniem wielu ludzi – dość mocno uszkodził cały, ogólnie pojęty przemysł muzyczny. Wprawdzie otworzył on przed artystami szereg kompletnie nowych, niezwykle interesujących możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe jest ogromnym wręcz problemem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.