Muzyka
gitara
Dodał: Oleh Slobodeniuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od czego rozpocząć ćwiczenia gry na wiośle

Szukajć pierwszych piosenek gitarowych, młodzi adepci tego instrumentu często zaczynają od piosenek. Małe dzieci zwykle grają utwory do śpiewania, które znane są od lat nawet naszym dziadkowm czy też rodzicom. Piosenki te weszły do kanonu kawałków, które pojawiają się w śpiewnikach harcerskich i ogniskowych. Są to oczywiście piosenki bardzo proste, używa się do ich grania najprostszych kilku akordów, nawet jeśli w oyginale partie gitary są bardziej rozbudowane.
Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niezwykłą magię

Chodzenie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno urokliwa rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi miłośnikami danego muzyka \ zespołu, to tak czy siak będziemy niesamowicie szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.
zespół
Dodał: H. Michael Miley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kapele muzyczne

Nie ma pewnie człowieka, który nie ceniłby bodaj od czasu do czasu posłuchać muzyki. W muzyce są tak przeróżne kategorie, że każdy może wyselekcjonować coś dla siebie. Amatorzy popisów muzycznych podróżują po całym globie, by mieć możliwość zobaczenia na scenie ukochanego zespołu. Często zawierają na koncertach nowe przyjaźnie, zapoznają ludzi o identycznych zamiłowaniach i umawiają się na kolejny koncert.
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Co sprawia, że aż tak chętnie słuchamy muzyki?

Aktualnie w różnych rozgłośniach radiowych, na Youtube, lecz również w telewizji rządzi tandeta. Takie są fakty - nieco bardziej ambitny miłośnik muzyki wie, że nawet jeśli jadąc autem do pracy usłyszy w rozgłośni radiowej piosenkę ambitnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż bądź co bądź musiał iść nawet on na pewne ustępstwa! Tak funkcjonuje rozrywka.
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

W jaki sposób prosto wypromować własny band muzyczny?

Niesamowicie wielu muzyków, tych najzupełniej nieznanych, bardzo narzeka, że polski rynek muzyczny jest w XXI wieku zbytnio zabetonowany, a więc dojście do nieco szerszej publiki jest czymś niemożliwym.
prezent
Dodał: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Już dziś zastanów się, które upominki 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych!

Poszukujesz prezentów dla swoich krewnych? Nie wiesz co mogłoby im sprawić największą przyjemność? Pomyśl, czym interesują się wszyscy członkowie Twojej rodziny, a z całą pewnością uda Ci się wyszukać coś fantastycznego!
kobieta słuchająca muzyki

Pianino to niesamowity instrument muzyczny

Czy kochamy słuchać muzyki?

Pianino to niesamowity instrument muzyczny

W większości przypadków ludzie uwielbiają posłuchać muzyki, gdyż ich ona może uspokoić, pomaga się odprężyć, ale także możemy się przy niej świetnie zabawić. Z tego powodu właśnie niejednokrotnie chcemy posiadać te nasze ulubione kawałki pod ręką, tak aby je włączać ciągle, jeśli najdzie nas taka chęć.
Płyta z muzyką
Dodał: Mrs. Gemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Początkującym zespołom ciężko będzie wybić się

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Gdy spoglądamy na jakąkolwiek scenę muzyczną, możemy mieć wrażenie, że jest już ona zamknięta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo początkującego, bo zazwyczaj pojawiają nam się przed oczami te same osoby. Prawda okazuje się być taka, że nowe zespoły powinny posiadać sporą siłę przebicia, muszą nagrać demo tak dobre, aby przynajmniej jedno studio nagrań zechciało wydać ich płytę i wspierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.
Słuchawki, muzyka
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Chociaż popularna muzyka, taka, która jest na okrągło zapuszczana w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji w wielu przypadkach wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, choć zasadniczo się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, spowodować, że nawet jeśli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy rozczarowani.
zespół na wesele
Dodał: United States Navy Band
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyłowić dobry zespół weselny?

Zaaranżowanie wesela niewątpliwie jest zadaniem trudnym. Jako narzeczeni w wielu przypadkach nie możemy się doczekać jego zorganizowania, jednakże liczba czynności, która musi zostać przez nas osobiście dopilnowania w szeregu przypadków nasz przerasta. W tym miejscu mowa nie tylko o wyłonieniu sali czy zaproszeniu wszystkich gości, ale w podobny sposób o zapewnieniu wszystkim uczestnikom wyjątkowych wrażeń. Elementem, który ma newralgiczne znaczenie w tym problemie jest oprawa muzyczna naszej ceremonii. Będzie ona bowiem kreowała cała atmosferę naszego najważniejszego wydarzenia w życiu. To właśnie wyselekcjonowane przez nas zespoły weselne będą w poważnym stopniu oddziaływały na przebieg wesela, dlatego też warto, by tym zadaniem zajęli się fachowcy. W ogólnym przekonaniu lubianą praktyką stało się w podobny sposób zatrudnianie Dj'a na uroczystość ślubną, niemniej jednak odgrywana z płyt muzyka pod żadnym pozorem nie dostarczy nam dużej dawki. W tym miejscu powinno się zaakcentować, że wybór zespołu weselnego jest zadaniem względnie trudnym, dlatego że w szeregu przypadków ich zróżnicowanie jest ogromne. Jakie kroki w takim razie jesteśmy zobowiązani obowiązkowo wykonać, jeśli zależy nam na poczynieniu dobrego wyboru?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.