Muzyka
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Co sprawia, że aż tak chętnie słuchamy muzyki?

Obecnie w różnych rozgłośniach radiowych, w Internecie, lecz również w TV rządzi kicz. Takie są twarde fakty - nieco ambitniejszy miłośnik muzyki bardzo dobrze wie, że nawet jeśli jadąc samochodem do pracy usłyszy w stacji radiowej piosenkę genialnego muzyka, to i tak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał iść on na jakieś ustępstwa! Tak działa biznes rozrywkowy.
zespół na wesele
Dodał: United States Navy Band
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyłowić dobry zespół weselny?

Zaaranżowanie wesela niewątpliwie jest zadaniem skomplikowanym. Jako narzeczeni w wielu przypadkach nie możemy się go doczekać, pomimo tego liczba obowiązków, jaka musi zostać przez nas osobiście dopilnowania często nasz przerasta. W tym miejscu mowa nie tylko o wybraniu sali czy zaproszeniu wszystkich gości, ale również o zagwarantowaniu wszystkim uczestnikom nieprzeciętnych wrażeń. Szczegółem, który ma istotne znaczenie w tym przedmiocie jest oprawa muzyczna naszego wesela. Będzie ona bowiem kreowała cała atmosferę naszego najważniejszego zdarzenia w życiu. To właśnie wyselekcjonowane przez nas zespoły weselne będą w znacznym stopniu oddziaływały na przebieg wesela, w związku z tym też powinno się, by tym aspektem zajęli się profesjonaliści. W powszechnym mniemaniu popularną praktyką stało się również zatrudnianie Dj'a na uroczystość ślubną, jednakże odgrywana z płyt muzyka nigdy nie dostarczy nam wielu wrażeń. W tym miejscu powinno się zaakcentować, że wybór zespołu weselnego jest zadaniem stosunkowo ciężkim, jako że w wielu przypadkach ich zróżnicowanie jest znaczne. Jakie kroki w związku z tym musimy obligatoryjnie wykonać, jeśli zależy nam na dokonaniu dobrego wyboru?
Słuchawki, muzyka
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Choć typowa muzyka, taka, która jest ciągle grana w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji w wielu przypadkach wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, choć w zasadzie jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeżeli na co dzień nie słuchamy znanych piosenek, tak czy siak nie jesteśmy rozczarowani.
zespół
Dodał: H. Michael Miley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kapele muzyczne

Nie znajdzie się chyba człowieka, który nie ceniłby chociaż sporadycznie posłuchać muzyki. W muzyce istnieją tak rozmaite gatunki, że każdy może wyselekcjonować coś dla siebie. Fanatycy popisów muzycznych jeżdżą po całym globie, tak aby móc zobaczenia na scenie ulubionego zespołu. Często zawierają na koncertach nowe znajomości, zapoznają osoby o takich samych zamiłowaniach i umawiają się na następny wyjazd.
koncert w Amsterdamie
Dodał: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Linia melodyczna z pięknym tekstem

Każdy słyszał, powtarzany przez wszystkich, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Choć nie zawsze to widać, to trudno zaprzeczyć tej tezie. Można zauważyć to nawet po duetach, jakie pojawiają się na rynku. Współcześni muzycy ze sceny alternatywnej, pokazują się, z można by rzec, dinozaurami muzyki rozrywkowej i robią razem piosenki, które pojawiają się na listach przebojów i to po kilka tygodni. Jak widać mieszanka doświadczenia i młodości działa na plus muzycznych idei.
Syntezator
Dodał: Muff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym warto nauczyć się grać?

Muzyka ma bardzo duże znaczenie w życiu ludzi. Słyszy się ją codziennie w wielu różnych miejscach, w domu, sklepach czy firmach. Od wieków utwory muzyczne były wyrazem kultu religijnego albo pełniły funkcję towarzyską, a wraz z upływem czasu zaczęto tworzyć coraz bardziej skomplikowane i zaawansowane utwory muzyczne.
Płyta z muzyką
Dodał: Mrs. Gemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Nowe zespoły powinny znaleźć sposób wybicia się

Nagranie płyty to wejście do świata estrady

Jeżeli spoglądamy na jakąkolwiek branżę muzyczną, możemy mieć wrażenie, że okazuje się być już ona zajęta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo nowego, ponieważ najczęściej pojawiają nam się przed oczami te same zespoły. Prawda okazuje się być taka, że początkujące zespoły muszą mieć ogromną siłę przebicia, powinny nagrać demo tak dobre, żeby chociaż jedno studio nagrań chciało nagrać ich płytę i wspierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.
kobieta słuchająca muzyki

Pianino to niesamowity instrument muzyczny

Czy posiadamy własną ulubioną muzykę?

Pianino to niesamowity instrument muzyczny

W większości przypadków ludzie uwielbiają posłuchać muzyki, gdyż ich ona uspokaja, pomaga się odprężyć, lecz też możemy się przy niej świetnie zabawić. Dlatego właśnie przeważnie staramy się mieć te nasze ulubione utwory pod ręką, tak żeby je włączać ciągle, jeśli najdzie nas taka chęć.
gitara
Dodał: Oleh Slobodeniuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od czego rozpocząć ćwiczenia gry na wiośle

Szukajć pierwszych piosenek gitarowych, młodzi adepci tego instrumentu często zaczynają od piosenek. Małe dzieci zwykle grają utwory do śpiewania, które znane są od lat nawet naszym dziadkowm czy też rodzicom. Piosenki te weszły do kanonu kawałków, które pojawiają się w śpiewnikach harcerskich i ogniskowych. Są to oczywiście piosenki bardzo proste, używa się do ich grania najprostszych kilku akordów, nawet jeśli w oyginale partie gitary są bardziej rozbudowane.
Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niezwykłą magię

Chodzenie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno urokliwa rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi miłośnikami danego muzyka \ zespołu, to tak czy siak będziemy niesamowicie szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.