Atrakcje
strona internetowa
Dodał: Serge Kij
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idea na interesujący prezent walentynkowy dla faceta

Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby będzie odpowiednia, jednakże Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Dużo pań uważa, że taki prezent musi zostać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy jednak należy odejść od owej tradycji.
chłopiec
Dodał: uzi978
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

5 gier dla dzieci na placu zabawpoza domem

Zarówno dla najmłodszych, jak i dla trochę starszych dzieci zabawa jest niezwykle istotnym elementem życia. Poprzez zabawę dzieci uzyskują wiedzę, a także uczą się współpracy, dzielenia się i ogólnie życia w dużej grupie ludzi. Nieprawidłowe jest twierdzenie niektórych rodziców, którzy są zdanie, że dziecko musi być trzymane pod kloszem, z daleka od innych dzieci, które mogą mieć na nie szkodliwy wpływ. Podobnie nieprawidłowe jest oddzielanie dziecka od wszelkiego rodzaju zagrożeń, na przykład od infekcji i schorzeń biorących się z częstego przebywania w grupie rówieśników.
fajerwerki-sklep
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie tego roku spędzić Sylwestra?

Jest taka jedna noc w roku, gdy dajemy się ponieść niefrasobliwej zabawie, starając się nie myśleć o skutkach. Imprezujemy całą noc, popijamy napoje wyskokowe i życzymy sobie wzajemnie wszelkiej pomyślności. Radosne tańce ciągną się do samego ranka.
dom w bieszczadach
Dodał: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Weekend w Solinie - moc perfekcyjnych atrakcji i ogromny wybór miejsc noclegowych

Solina to przepiękna miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całych Bieszczadach, nic więc zaskakującego w tym, że każdego roku mnogość ludzi ochoczo odwiedza Zalew Soliński. Jeśli jesteś miłośnikiem gór i ubóstwiasz górskie krajobrazy to z pewnością w Twoich planach urlopowych musi odnaleźć się wyprawa nas Zalew Soliński.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.