Atrakcje
fajerwerki-sklep
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie tego roku spędzić Sylwestra?

Jest taka jedna noc w roku, gdy dajemy się ponieść niefrasobliwej zabawie, starając się nie myśleć o skutkach. Imprezujemy całą noc, popijamy napoje wyskokowe i życzymy sobie wzajemnie wszelkiej pomyślności. Radosne tańce ciągną się do samego ranka.
chłopiec
Dodał: uzi978
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

5 gier dla dzieci na placu zabawpoza domem

Zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci zabawa jest bardzo ważną częścią codzienności. Poprzez zabawę dzieci zdobywają nowe wiadomości, a także uczą się współpracy, dzielenia się i ogólnie życia w społeczeństwie. Błędne jest zdanie części rodziców, którzy sądzą, że dziecko musi być wychowywane pod kloszem, z dala od rówieśników, którzy mogą mieć na nie szkodliwy wpływ. Tak samo szkodliwe jest oddzielanie pociechy od wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, chociażby od infekcji i schorzeń wynikających z częstego pobytu w towarzystwie rówieśników.
strona internetowa
Dodał: Serge Kij
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idea na interesujący prezent walentynkowy dla faceta

Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby jest dobra, ale Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Dużo kobiet uważa, że ten upominek powinien być romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy jednakże warto odejść od owej tradycji.
dom w bieszczadach
Dodał: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Weekend w Solinie - moc perfekcyjnych atrakcji i ogromny wybór miejsc noclegowych

Solina to przepiękna miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całych Bieszczadach, nic więc zaskakującego w tym, że każdego roku mnogość ludzi ochoczo odwiedza Zalew Soliński. Jeśli jesteś miłośnikiem gór i ubóstwiasz górskie krajobrazy to z pewnością w Twoich planach urlopowych musi odnaleźć się wyprawa nas Zalew Soliński.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.