Weekend w siodle - świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy tym czegoś się nauczyć

Ruch to zdrowie - każdy o tym wie, jednakże niestety tylko nieliczni wcielają wspomnianą


ideę w życie. Dorośli nierzadko przesiadują całe dnie za biurkiem, z kolei dzieci nie mogą oderwać się od komputera lub telewizora Warto zastanowić się: co zrobić, by zmienić ową niekorzystną sytuację?


Wspaniałym rozwiązaniem powyższego problemu jest bez wątpienia weekend w siodle.


Codzienna aktywność
Dodał: Apteka-zdrowie.eu
Na podstawie danych z: www.apteka-zdrowie.eu


Polecamy też

Czy gry komputerowe możemy uważać za wartościową rozrywkę?

wakacje nad morzem
Dodał: peddhapati
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wielu z nas z pewnością zastanawiała się co zrobić z wolnym czasem? Nie zawsze przecież możemy wymyślić taką ilość zadań, aby cały ten czas wypełnić. Istnieje mnóstwo sposobów na to, aby czas ten jakoś spędzić – jednak niektórzy wciąż mają problemy ze znalezieniem hobby, która będzie im odpowiadać.


Konie uważane są za niezmierne piękne, pojętne stworzenia, które bardzo dobrze „dogodują się“ z dziećmi. Należy nadmienić, iż, dla malucha odwiedzenie stadniny koni to niezwykłe przeżycie i wartościowe doświadczenie. odkrywa bowiem nieznane mu do tej pory odgłosy, zapachy, a w trakcie jazdy konnej uczy się szacunku do zwierząt. Może też się zrelaksować. Widać więc jasno, iż kontakt z koniem niesie za sobą dużo korzyści na różnorodnych płaszczyznach rozwoju malucha – zarówno motorycznej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.


Nie czekaj! Zbierz całą familię i przyjedź do stadniny (więcejo tym- stajniaiskra.pl) koni! Weekend w siodle dowiec się wiecej o weekend w siodle to świetna okazja do tego, aby - z dala od codziennego hałasu - wypocząć na łonie natury, oczyścić umysł, a także nauczyć się czegoś nowego oraz zyskać czterokopytnego przyjaciela!
2022/03/04, 08:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.