Szkraby uwielbiają oglądać telewizję, ale należy selekcjonować dla nich odpowiednie programy

Nie powinniśmy zabraniać szkrabom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie powinny ślęczeć przed odbiornikiem cały dzień. Zatem mądrze musimy selekcjonować dla nich edukacyjne programy.


sprzęt
Dodał: Daniel Kruczynski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


program tv
Dodał: bobbi vie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


hasło
Dodał: Mannish
Na podstawie danych z: Mannish


Telewizja przyciąga ludzi od dawna – od chwili powstania. Obraz na ekranie urzeka i powoduje, że można wpatrywać się w niego przez cały dzień. Nie będzie to oczywiście zbytnio zdrowe, w szczególności dla najmłodszych.

Jeśli propozycja firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj ofertę (https://tokarnia-sosenka.com.pl/bombki-decoupage), który Ci oferuje. Zapewne jest tym, czego już długo szukasz.

Wobec tego rodzice powinni odpowiedzialnie selekcjonować to, co berbeć ogląda. Powinniśmy wybrać taki program TV, który będzie z pożytkiem dla intelektu dziecka. Powinien być o ssakach. Dzieci przecież lubią zwierzątka. Te, które możemy trzymać w przydomowej oborze i te dzikie, które możemy spotkać wyłącznie w ogrodzie zoologicznym. Jeśli nasz maluch jest jeszcze za mały na programy o zwierzętach, to możemy pozwolić mu na obejrzenie bajek. Jednak wcześniej musimy upewnić się, że będą to bajki pozbawione agresji oraz złych charakterów. Nasze maleństwo powinno oglądać je z przyjemnością oraz czerpać z nich mądrości o przyjaźni oraz uczciwości. Strach i chowanie się pod stołem nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Na początku powinniśmy z naszym smykiem oglądać telewizję razem. Warto uczyć je, że gdy nadchodzi limit czasowy, to po prostu wyłączamy telewizor i zaczynamy zajmować się czymś innym. Możemy razem układać klocki lub gotować obiad.


Polecamy też

Jakie buty będą najbardziej wygodne?

ślub
Dodał: www.4taroty.pl
Zakupując dobre obuwie musimy kierować się nie jedynie modą, ale tym, żeby były one wygodne oraz były kupione zgodnie z ich przeznaczeniem.


Buty muszą być tak dopasowane, aby umożliwiały nieskrępowane ruszanie palcami.


Nie zapominajmy, że telewizja może mieć niezwykle dobry wpływ na rozwój naszego dziecka. Trzeba jednak być świadomi tego, że we wszystkim musimy umieć znaleźć umiar.
2022/05/09, 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.