Koncerty mają niezwykłą magię

Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to niewątpliwie urokliwa rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela czy Asgeira to było coś niesamowitego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami określonego wykonawcy \ bandu, to tak czy siak będziemy bardzo uradowani. Zakładając, że umiemy się bawić.

gra na fortepianie
Dodał: rufus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Miło, iż w Polsce regularnie są dobre koncerty, kiedyś byliśmy niemal koncertową pustynią, lecz aktualnie w sumie wszyscy znani muzycy zdają sobie sprawę, że dla polskich melomanów warto grać, bo nie będzie żadnego problemu ze sprzedażą biletów.

Idealnym przykładem jest choćby nieodległy koncert Petera Gabriela w Łodzi: hala była pełna, zatem muzyk zarobił kupę pieniędzy. Obecnie to koncerty na dvd/blu-ray dają artystom największy zysk, sprzedaż płyt jest na kiepskim poziomie niemal na całym świecie.

Polecamy też

Co sprawia, że aż tak chętnie słuchamy muzyki?

koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
Obecnie w różnych rozgłośniach radiowych, w Internecie, lecz również w TV rządzi kicz. Takie są twarde fakty - nieco ambitniejszy miłośnik muzyki bardzo dobrze wie, że nawet jeśli jadąc samochodem do pracy usłyszy w stacji radiowej piosenkę genialnego muzyka, to i tak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał iść on na jakieś ustępstwa! Tak działa biznes rozrywkowy.


Pamiętajmy, że nawet jeśli mamy przemożną ochotę na jakiś koncert, ale z przeróżnych przyczyn nie jesteśmy w stanie pobawić się na żywo, i tak mamy fajne metody na spędzenie wolnych chwil. Przykładowo można zakupić soul i r&b na dvd, dzięki to którym bez wychodzenia z wygodnego domu będziemy mieli możliwość poczuć niesamowitą atmosferę. W sumie pod wieloma względami domowy koncert jest lepszą opcją, aniżeli koncert na żywo. W szczególności mowa o akustyce. Trudno nie dostrzec, iż w większości przypadków akustyka nie jest perfekcyjna, bądź co bądź jeździmy na koncerty przede wszystkim dla niezwykłej atmosfery, zobaczenia ulubionego artysty na żywo. Puszczenie koncertu na DVD sprawia, że w sumie wreszcie usłyszymy artystę, bez chociażby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi.

Niniejszy tekst jest nieprawdopodobnie wciągający? Jeśli tak, to zobacz też inne sprawdź na stronie treści, ponieważ wydają się być równie interesujące i wciągną Cię kompletnie.

Często koncertowe wędrówki ludów i gadanie mocno denerwują.

Czyli: chociaż fajnie jest co jakiś okres czasu pójść na koncert, to jednak ciężko nie docenić składanki koncerty na dvd/blu-ray słuchanej w swoim gniazdku (koncertowe emocje po raz kolejny: koncerty składanki na dvd). A w przypadku braku pieniędzy na płytę trzeba polecić porozglądanie się za dobrym koncertem w serwisie Youtube. Tak naprawdę nie chodzi wyłącznie o aspekt dot. kasy: zasadniczo sytuacja jest taka, że na Youtube jest niemalże wszystko co dobre, zatem jeżeli kogoś interesowały archiwalne koncerty w wykonaniu chociażby Cher, trafi na dziesiątki tytułów.
2022/04/26, 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.