Koncerty mają niezwykłą magię

Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to niewątpliwie urokliwa rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela czy Asgeira to było coś niesamowitego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami określonego wykonawcy \ bandu, to tak czy siak będziemy bardzo uradowani. Zakładając, że umiemy się bawić.

gra na fortepianie
Dodał: rufus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Miło, iż w Polsce regularnie są dobre koncerty, kiedyś byliśmy niemal koncertową pustynią, lecz aktualnie w sumie wszyscy znani muzycy zdają sobie sprawę, że dla polskich melomanów warto grać, bo nie będzie żadnego problemu ze sprzedażą biletów.

Idealnym przykładem jest choćby nieodległy koncert Petera Gabriela w Łodzi: hala była pełna, zatem muzyk zarobił kupę pieniędzy. Obecnie to koncerty na dvd/blu-ray dają artystom największy zysk, sprzedaż płyt jest na kiepskim poziomie niemal na całym świecie.

Polecamy też

Co sprawia, że aż tak chętnie słuchamy muzyki?

koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
Aktualnie w różnych rozgłośniach radiowych, na Youtube, lecz również w telewizji rządzi tandeta. Takie są fakty - nieco bardziej ambitny miłośnik muzyki wie, że nawet jeśli jadąc autem do pracy usłyszy w rozgłośni radiowej piosenkę ambitnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż bądź co bądź musiał iść nawet on na pewne ustępstwa! Tak funkcjonuje rozrywka.


Pamiętajmy, że nawet jeśli mamy przemożną ochotę na jakiś koncert, ale z przeróżnych przyczyn nie jesteśmy w stanie pobawić się na żywo, i tak mamy fajne metody na spędzenie wolnych chwil. Przykładowo można zakupić soul i r&b na dvd, dzięki to którym bez wychodzenia z wygodnego domu będziemy mieli możliwość poczuć niesamowitą atmosferę. W sumie pod wieloma względami domowy koncert jest lepszą opcją, aniżeli koncert na żywo. W szczególności mowa o akustyce. Trudno nie dostrzec, iż w większości przypadków akustyka nie jest perfekcyjna, bądź co bądź jeździmy na koncerty przede wszystkim dla niezwykłej atmosfery, zobaczenia ulubionego artysty na żywo. Puszczenie koncertu na DVD sprawia, że w sumie wreszcie usłyszymy artystę, bez chociażby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi.

Niniejszy tekst jest nieprawdopodobnie wciągający? Jeśli tak, to zobacz też inne sprawdź na stronie treści, ponieważ wydają się być równie interesujące i wciągną Cię kompletnie.

Często koncertowe wędrówki ludów i gadanie mocno denerwują.

Czyli: chociaż fajnie jest co jakiś okres czasu pójść na koncert, to jednak ciężko nie docenić składanki koncerty na dvd/blu-ray słuchanej w swoim gniazdku (koncertowe emocje po raz kolejny: koncerty składanki na dvd). A w przypadku braku pieniędzy na płytę trzeba polecić porozglądanie się za dobrym koncertem w serwisie Youtube. Tak naprawdę nie chodzi wyłącznie o aspekt dot. kasy: zasadniczo sytuacja jest taka, że na Youtube jest niemalże wszystko co dobre, zatem jeżeli kogoś interesowały archiwalne koncerty w wykonaniu chociażby Cher, trafi na dziesiątki tytułów.
2022/04/26, 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.