Jaka jest młoda generacja projektantek?

Natalia Siebiuła to jedna z szalenie utalentowanych polskich stylistek młodego pokolenia. Obecnie pracuje nad wzmocnieniem swojej pozycji w świecie mody. Projektuje ona ubrania, które są połączeniem nowoczesności oraz użyteczności. W swojej pracy nie kieruje się wielkim przepychem, stąd też jej stroje nie są zbyt przerysowane i ekstrawaganckie. Dla Siebuły moda ma być wyłącznie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak bywa to w bardzo wielu kreacjach tworzyć.


Dodał: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swe inspiracje czerpie z otoczenia, w którym na co dzień żyje. Na przykład ogromnym natchnieniem dla niej jest obserwowanie miasta w różnych porach dnia. Ludzie w przeróżnych porach dnia mają całkiem inne oblicza, pojawiają się bardzo widoczne różnice w ich zachowaniu jak również ubiorze. Jej projekty czerpią wiele także z dźwięków jak również muzyki. Jej zdaniem moda musi odnosić się do dźwięków. Tylko w chwili, gdy w pełni pasują do siebie można powiedzieć o tym, iż mamy do czynienia z harmonią. Jak mówi sama artystka najistotniejsze w jej twórczości jest to, ażeby być zdolnym do rozmysłu na codziennością. Tylko pod wpływem takowych emocji realne jest stworzenie czegoś unikatowego.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić, co inny serwis udostępnił (http://www.eccotravel.eu/p/argentyna) na ten wątek. To na pewno również Cię zaciekawi.Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński
Dodał: P. Gamdzyk
Na podstawie danych z: Kostrzewa
Anna Ławska natomiast jest jedną z wyjątkowo utalentowanych twórców biżuterii, jaka pokazała się w ostatnim czasie na polskim rynku. Jej biżuteria odznacza się olbrzymimi walorami wizualnymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie wpływa na jakość jak również solidność projektowanych przez nią rzeczy. Gro kobiet pragnie mieć do dyspozycji elementy zaliczane do jej kolekcji, gdyż Ławska olbrzymią uwagę przykłada do unikalnego wzornictwa, które odróżnia ją od pozostałych projektantek. Jej kolekcje opierają się w szczególności na elementach graficznych, które wyróżniają się znaczną delikatnością.

To właśnie takie połączenie sprawiło, iż mamy do czynienia z autorką, która bardzo szybko zdobyła uwielbienie wymagających klientek, które są w stanie wydać dużo pieniędzy, ażeby tylko zakupić naszyjnik czy też bransoletę, która jest przez Ławską wymyślona jak i wykonana.
2023/01/18, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.