Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Chociaż typowa muzyka, taka, która jest ciągle grana w rozgłośniach radiowych i w telewizji często potrafi wpaść w ucho, przykładowo dance i disco płyty cd/dvd, chociaż generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeśli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy w złym humorze.

Młodzież, pokój młodzieżowy
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
A wiadomo: często po prostu człowiek, który tak jakby jest zmuszony do słuchania nieakceptowanej muzyki szybko się irytuje: chociażby Dorota Rabczewska czy Lady Gaga faktycznie nie we wszystkich przypadkach nie wydobywają u nas nerwów...

Być może milsze dla ucha są choćby blues płyty cd/dvd? Głównie amerykański blues jest czymś godnym naszego zainteresowania. Można śmiało powiedzieć, że choć blues to obecnie gatunek przeżywający spory regres, a może trochę nawet spadek jakości, to jednakowoż przykładowo Norah Jones dobrze pokazuje, iż blues na całe szczęście w dalszym ciągu żyje, nie ma się tak źle. A przynajmniej tak się wydaje, na tę chwilę, z perspektywy miłośnika niemalże każdego z gatunków.

To co cieszy to to, że fani piosenek mają dzisiaj wielki wybór. Jeżeli któregoś miłośnika brzmienia zainteresowały country płyty cd/dvd, w autentycznie kilka chwil może wreszcie odsłuchiwać klimatyczne countrowe utwory. W sumie country, podobnie jak blues nie jest być może na tę chwilę mega modne, w dzisiejszych czasach niepodzielnie rządzą rapowe oraz popowe piosenki, lecz zwłaszcza prowincjonalna część USA, czyli ogromny teren, to takie miejsce, gdzie nadal muzycy grający country są bardzo lubiany (ulubiona muzyka powinna być zawsze pod ręką: popularne płyty z dance i disco).

Polecamy też

Linia melodyczna z pięknym tekstem

koncert w Amsterdamie
Dodał: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze to widać, to nie sposób zaprzeczyć tym słowom. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Młodzi muzycy ze sceny alternatywnej, tworzą, z można by rzec, dinozaurami muzyki rozrywkowej i robią wspólnie piosenki, które latają na listach przebojów i to po kilka miesięcy. Jak widać połączenie wprawy i znajomości sceny i innowacyjności działa na korzyść muzycznych idei.


W wielu przypadkach niby zainteresowała nas bardzo trochę bardziej niszowa muzyka alternatywna (sprawdź co warto dodać do domowej płytoteki: płyty z blues'em), ale cóż z tego, jeżeli miewamy duże kłopoty z tym, aby znaleźć spośród tak znacznej grupy alternatywnych wykonawców takich, którzy naprawdę posiadają trochę talentu, niestandardowe umiejętności wokalne.

Jeśli szukasz analogicznych wiadomości na opisywany w tym miejscu problem, to na pewno odnajdziesz więcej pod linkiem (https://mdbplayground.pl/warszawa/).

Bardzo dobrym narzędziem do szukania fajnej muzyki są bez żadnego cienia wątpliwości takie rozwiązania jak choćby Spotify - można powiedzieć, że to genialne narzędzie, niemalże znające w 100% nasze upodobania muzyczne.
2022/10/13, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.