Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Chociaż typowa muzyka, taka, która jest ciągle grana w rozgłośniach radiowych i w telewizji często potrafi wpaść w ucho, przykładowo dance i disco płyty cd/dvd, chociaż generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeśli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy w złym humorze.

Młodzież, pokój młodzieżowy
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
A wiadomo: często po prostu człowiek, który tak jakby jest zmuszony do słuchania nieakceptowanej muzyki szybko się irytuje: chociażby Dorota Rabczewska czy Lady Gaga faktycznie nie we wszystkich przypadkach nie wydobywają u nas nerwów...

Być może milsze dla ucha są choćby blues płyty cd/dvd? Głównie amerykański blues jest czymś godnym naszego zainteresowania. Można śmiało powiedzieć, że choć blues to obecnie gatunek przeżywający spory regres, a może trochę nawet spadek jakości, to jednakowoż przykładowo Norah Jones dobrze pokazuje, iż blues na całe szczęście w dalszym ciągu żyje, nie ma się tak źle. A przynajmniej tak się wydaje, na tę chwilę, z perspektywy miłośnika niemalże każdego z gatunków.

To co cieszy to to, że fani piosenek mają dzisiaj wielki wybór. Jeżeli któregoś miłośnika brzmienia zainteresowały country płyty cd/dvd, w autentycznie kilka chwil może wreszcie odsłuchiwać klimatyczne countrowe utwory. W sumie country, podobnie jak blues nie jest być może na tę chwilę mega modne, w dzisiejszych czasach niepodzielnie rządzą rapowe oraz popowe piosenki, lecz zwłaszcza prowincjonalna część USA, czyli ogromny teren, to takie miejsce, gdzie nadal muzycy grający country są bardzo lubiany (ulubiona muzyka powinna być zawsze pod ręką: popularne płyty z dance i disco).

Polecamy też

Koncerty mają niezwykłą magię

Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno urokliwa rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela bądź Asgeira to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi miłośnikami danego muzyka \ zespołu, to tak czy siak będziemy niesamowicie szczęśliwi. Zakładając, że umiemy się bawić.


W wielu przypadkach niby zainteresowała nas bardzo trochę bardziej niszowa muzyka alternatywna (sprawdź co warto dodać do domowej płytoteki: płyty z blues'em), ale cóż z tego, jeżeli miewamy duże kłopoty z tym, aby znaleźć spośród tak znacznej grupy alternatywnych wykonawców takich, którzy naprawdę posiadają trochę talentu, niestandardowe umiejętności wokalne. Bardzo dobrym narzędziem do szukania fajnej muzyki są bez żadnego cienia wątpliwości takie rozwiązania jak choćby Spotify - można powiedzieć, że to genialne narzędzie, niemalże znające w 100% nasze upodobania muzyczne.
2021/03/03, 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.