Linia melodyczna z pięknym tekstem

Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Choć nie zawsze to widać, to nie sposób zaprzeczyć tym słowom. Można zauważyć to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Współcześni muzycy uprawiający różną muzykę, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i robią razem piosenki, które latają na listach przebojów i trwają na wysokich pozycjach przez kilka miesięcy. Jak widać połączenie doświadczenia i młodości działa na plus muzycznych eksperymentów.
koncert  50 Cent & G-Unit
Dodał: digboston
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Niektórzy słuchają tylko jednego gatunku muzycznego. Jest to swoistego rodzaju ograniczanie swojego muzycznego światopoglądu. Owszem możemy lubić jakiś gatunek bardziej, ale warto wiedzieć, co dzieje się na rynku muzycznym ogółem. Nie ma sensu się zaperzać i mówić, że tylko jeden band jest okej. Zdarza się, że rzeczywiście warto sięgnąć po czegoś nowego i poszerzyć własne horyzonty muzyczne (zerknij na instrumenty: ). Nie wszystkie płyty, które się pojawią są świetne, ale powinniśmy posiadać jakieś porównanie, a nie jedynie zasłuchiwać się w jednym kierunku. Muzyka ciągle się rozwija nie można być w tyle.

Dźwiękowe opcje

Polecamy też

Koncerty mają niezwykłą magię

Deep Purple
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju wydarzenia muzyczne to na pewno przyjemna rozrywka. Choćby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś fantastycznego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami określonego wykonawcy \ bandu, to tak czy siak będziemy bardzo zadowoleni. Przy założeniu, że umiemy się bawić.


Często słysząc którąś piosenkę zdaje nam się, że też chcielibyśmy umieć tak komponować albo tak śpiewać. Pewne osoby poza tym, że mówią również robią coś w tym kierunku. Inspirują ich utwory, które już gdzieś słyszeli i robią swoje piosenki. Później tworzy ich osobisty styl i czasem odnoszą sukces, a potem grają po różnych klubach i cieszą się ze sławy we własnej miejscowości. Muzyka pozwala ludziom rozwinąć skrzydła. Czasem pewni muzycy stawiają na zły instrument, okazuje się, że wcale nie powinni uczyć się gry na gitarze i o wiele lepiej czują się grając na skrzypcach. Ale, jeżeli się nie próbuje to nigdy nie będzie się wiedziało (zorientuj się: akcesoria do instrumentów dętych).

Muzyka pozwala improwizować i wspinać się po szczeblach swojej kariery. Część muzyków ma aspiracje bo chcą zdobyć kilka nagród, jednak najczęściej najlepsi muzycy to Ci, którzy nie myślą o nagrodach, a myślą o tym jak przekazać swoje uczucia słuchaczowi. Muzycy, grający z wnętrza duszy i grają dla ludzi, to zdobywają nagrody i miłość fanów.
2018/06/22, 13:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.