Co sprawia, że aż tak chętnie słuchamy muzyki?

Obecnie w różnych rozgłośniach radiowych, w Internecie, lecz również w telewizji rządzi kicz. No takie są twarde fakty - trochę ambitniejszy miłośnik muzyki bardzo dobrze wie, że nawet jeżeli jadąc samochodem do domu usłyszy w stacji radiowej piosenkę genialnego muzyka, to i tak musi wiedzieć, iż jakby nie patrzeć musiał iść nawet on na pewne ustępstwa! Właśnie tak funkcjonuje świat biznesu.

Dodał: blmurch
Świata pewnie nie zdołamy zmienić, więc w sumie to nawet omawianie owego zagadnienia jest trochę bezsensowne. Będzie w takim razie pewnie fajniej jeśli zastanowimy się z jakich przyczyn w ogóle aż tak bardzo chętnie słuchamy muzyki. Można powiedzieć, że najbardziej istotne jest to, iż hip-hop czy reggae koncerty na dvd/blu-ray błyskawicznie wpadają w ucho. Żadna filozofia.

Fajnie, że chociaż często uważamy, iż muzyka to wyłącznie rozrywka, to jednak jeśli ktoś zdoła pokazać odrobinę więcej, bądź co bądź potrafimy docenić takową twórczość. Co prawda poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray - np. Marek Grechuta, nie jest aktualnie na listach hitów, to jednakowoż nisze muzyczne mają się fantastycznie (słuchaj muzyki kiedy tylko pragniesz: koncerty reggae dvd/blu-ray). Na całe szczęście jest bardzo wielu polskich melomanów, którzy charakteryzują się odpowiednim gustem. Bo nie zapomnijmy, że chociaż gusta muzyczne są różne, to jednak bezproblemowo można podać takie gusta, które no jakoś tam pozytywnie są w stanie się wyróżnić. Niektórzy melomani mają konkretniejszy gust!

Choć snobowanie się na gatunki muzyczne to dziecinada: w końcu nawet niektóre pop koncerty na dvd/blu-ray są niemal prawdziwym dziełem sztuki! W takim razie: nigdy nie zamykajmy się na świeże typy muzyczne, ponieważ zasadniczo jest tak, że nawet hip-hop może bardzo dużo nam dać (pokochaj muzykę na nowo: koncerty rap i hip-hop dvd/blu-raypop na dvd)...

Polecamy też

Największe gwiazdy rocka

koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
Muzyka rockowa teraz nie cieszy się aż taką popularnością jak jeszczeparęnaście lat temu. Niemal każdy zetknął się z rockiem w radio czy telewizji. Muzyka rockowa niejednokrotnie stanowi soundtrack w wielu znanych filmach. Muzyka rockowa to gatunek muzyczny charakteryzujący się brzmieniem, które tworzy się zazwyczaj poprzez gitary akustyczne albo elektryczne.


Doceńmy także niezwykłe przesłanie, które wprost bije z niektórych utworów muzycznych. Wiadoma sytuacja, że reggae albo rap i hop-hop koncerty na dvd/blu-ray najczęściej charakteryzują się bardzo standardowym tekstem, nic w tym przesadnie odkrywczego, lecz no nie zapomnijmy, iż trafienie na perełkę spowoduje, że nareszcie będziemy mieli okazję przeżyć może nie jakieś tam katharsis, ale coś fantastycznego.
2022/11/29, 10:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.