Ślub
książki
Dodał: Pleuntje
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

To sposób na oryginalną imprezę, występ magika bez wątpienia gościom się spodoba

Przy różnego rodzaju imprezach szuka się sposobu na ciekawą i oryginalną zabawę. Nierzadko zamawia się różne pokazy albo występy, gdyż stanowią one przyjemne urozmaicenie imprezy.
Dodał: www.sxc.hu

Zaproszenia ślubne – parę ważnych zasad

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada długą historię, którą można liczyć już od Wieków Średnich. Oczywisty jest fakt, że ogromna część mieszkańców ówczesnego świata nie umiała pisać, dlatego też pisane zaproszenia ślubne były domeną wysoko urodzonych.
Niewykształconych mieszkańców zwykle powiadamiano ustnie poprzez gońców i heroldów. W ludowych obyczajach przyszła mężatka zapraszała na zaślubiny i wesele bezpośrednio. Długoletni monopol klas wyższych w układaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że do dziś istnieją pewne sztywne normy ich tworzenia.
fotografia ślubna
Dodał: MsSaraKelly
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotografia ślubna – jakie są najnowsze trendy i co należy wziąć pod uwagę poszukując fotografa na własny ślub?

Ślub to moment, w jakim człowiek wiąże się z drugą osobą na całe życie, a przynajmniej taką ma nadzieję, dlatego nie można się dziwić, że w takiej chwili ludziom, nie tylko parze młodej, ale również ich najbliższym, towarzyszą ogromne, niepowtarzalne emocje, jakie najczęściej chce się zatrzymać na dłużej. Nie ma na to skuteczniejszego sposobu niż fotografia ślubna.
Nowa Wieś
Dodał: Tomtom Suites
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości mają osoby, jakie planują zorganizować wieczór kawalerki.

Wieczór kawalerski to ostatnia szalona impreza, spędzana przez przyszłego męża razem z najlepszymi przyjaciółmi. Przeważnie robi się go tydzień przed weselem, tak żeby uczestnicy dali radę choć trochę dojść do siebie po całonocnej zabawie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.