Pierwsza randka - porady na jaki temat rozmawiać, jak się ubrać i gdzie pójść

Czy na myśl o pierwszej randce masz stres i poddenerwowanie? Masz szansę bez problemy pokonać stres i nieśmiałość określając wcześniej najistotniejsze części randki, w końcu najtrudniejszy krok - którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki kilku praktycznym podpowiedziom świetnie spędzisz czas.
Gdzie umówić się na naszą pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę randki pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Najważniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których trudno będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Dodał: kevindooley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Jeżeli boisz się, że skończą Wam się tematy albo randka może okazać się mało interesująca wybierz miejsce gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie skupiając się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Postaw na dobre samopoczucie i styl ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym macie zamiar spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Polecamy też

Atrakcje turystyczne Gdyni, Gdańska oraz Sopotu

dzieci podczas meczu
Dodał: Paul
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Trójmiasto to prawdopodobnie najogromniejsze skupisko cudownych zabytków wtopionych w te miasta. Rocznie zwiedza je setki tysięcy obieżyświatów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Gdynia, Gdańsk oraz Sopot.


Pamiętaj, że schludny i skrupulatnie dobrany ubiór będzie informacją dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze relacje.

Stolik w restauracji dla dwojga
Dodał: Frerieke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
W jaki sposób zachować na pierwszej randka?

Zazwyczaj Twój partner lub partnerka również czuje stres, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając dowcip lub komplementując drugą osobę.

Te ciekawe posty mają swoją kontynuację. Pragniesz się z nią zapoznać? Zatem idź do serwisu (dominikkania.pl/) i tam rozkoszuj się frapującymi informacjami.

Przede wszystkim staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie zastanawiasz się o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym początkiem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na świetną zabawę.
2020/02/14, 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.