Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Dawniej właściwie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, a karą było dla nich na rozkaz rodziców zamknięcie w pokoju. Dzisiaj przesiadywanie w pokoju nie jest karą, a dużą zabawą.
Bo prawie wszystkie dzieci zamieniły podwórko na komputerowe gry.


battlefield bad company 2 vietnam
Dodał: Federation European Cyclists'
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Standardowym wyposażeniem statystycznego nastolatka jest dzisiaj playstation, na którym grają już nie tylko młodzi, ale też ich rodzice. Świat gier zdominował także polskie podwórko, które prawie opustoszało. Prawie wszyscy przenieśli się do sieci, gdzie w zespole albo przeciwko sobie grają, ścigają się, zbierają artefakty i dodatkowe punkty, które mogą zamienić na dodatkowe stwory o specjalnych funkcjonalnościach - tu o bioshock.


Rodzina aktywna jesienią
Dodał: Future PR
Na podstawie danych z: Future PR


Najbardziej lubianą grą komputerową, przeznaczoną szczególnie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam.

Jeżeli jesteś otwarty na nowe dane na opisywane tematy, to przenieś się do tekstu (https://www.pokazy.net/fireshow-wroclaw), a odnajdziesz tam ważne komunikaty, które będą niesamowicie potrzebne.

To gra z typu strzelanek, tocząca się podczas wojny w Wietnamie. Każdy gracz może wybrać bogaty zasób broni, pojazdów oraz map, w których może mierzyć się z nowymi wrogami. Dużo bitew, krwi i strachu może dać także popularny bioshock. Z kolei dla fascynatów rajdów samochodowych wyprodukowano burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS.

Przeczytaj bez marudzenia ten wpis z www prezentującego zbliżone artykuły, gdyż on niewątpliwie także jest warty Twojego zainteresowania.

A na zakończenie, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała opcja na rodzinne, deszczowe popołudnia oraz mroźne weekendy - oceń to anonimowo.


Rynek komputerowy zdobywa coraz większe zainteresowanie na całej Ziemi.
Producenci gier komputerowych ścigają się w pomysłach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Ważne tylko, aby rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, by się w nim całkiem nie zatopili.
2021/10/12, 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.