Karta przeżycia gwarantem bezpieczeństwa.

Każdy z nas lubi zaczerpnąć spokoju poza miastem.Nieważne czy jedziemy na krótką przejażdżkę do parku,decydujemy się na dłuższą wyprawę nad jezioro lub długo oczekiwane wakacje, zwykle wyjazd poprzedzają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi urlop planujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Dodał: Wallet Ninja
Na podstawie danych z: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, by uchronić się przed bezsilnością wynikającą z braku sprzętu koniecznego do zażegnania niespodziewanego problemu? Jest mnóstwo zastawów narzędzi, które przez swoją multizadaniowość pozwolą uratować sporą część niespodziewanych sytuacji wymagających konkretnych narzędzi.

Chcemy Cię zachęcić do tak samo ciekawych postów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij stronę herbaty na wagę i przeglądaj to, na co masz chęć.

Niestety zazwyczaj są bardzo kosztowne, a poza tym zajmują dużą ilość miejsca.

Polecamy też

Jak ułatwić sobie pracę w kuchni. Są różnorodne metody, a poszczególne przybory naprawdę zaskakują swoją praktycznością

silikonowe formy do muffinów
Dodał: Didriks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Praca w kuchni nie jest zaliczana do najłatwiejszych, lecz mamy okazję sobie wszystkie te kuchenne obowiązki ułatwić stosując ekonomiczne narzędzia. Na pewno można podać tu mnóstwo możliwości, lecz na uwagę zasługuje szczególnie jedna. Jest tak niezbędna, bo jest niezbędna w naprawdę wielkiej liczbie prac w kuchni. O czym mówimy?


Nie jest to kłopotliwe w przypadku poruszania się pojemnym samochodem, z kolei w chwili, w której wybieramy pieszą wyprawę z plecakiem,lub zdecydowaliśmy się na wycieczkę rowerową, niemamy miejsca na dodatkowe obciążenie i marnowanie przestrzeni potrzebnej na rzeczy pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nagłymi wypadkami losowymi bez konieczności przewożenia z sobą wielkiej ilościróżnych narzędzi?
Ciekawym narzędziem będzie karta przetrwania . Stalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim miniaturowym rozmiarom zmieści się w każdym portfelu. Oszczędny stalowy przedmiot pomoże w wielu nagłych sytuacjach, na którenie byliśmy gotowi.

Należy mieć ją zawsze pod ręką, gdyż może zastąpić aż 10 narzędzi. Karta przezycia może być użyta między innymi jako linijka, otwieracz do butelek albo klucz do mniejszych śrub. Dodatkowo została zaopatrzona w otwór do przymocowania smyczy lub kółka z kluczami, dzięki czemu jesteś w stanie trzymać ją zawsze przy sobie.

kontakt
2022/06/11, 22:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.