Karta przeżycia gwarantem bezpieczeństwa.

Każdy z nas lubi zaczerpnąć spokoju poza miastem.Nieważne czy jedziemy na krótką przejażdżkę do parku,decydujemy się na dłuższą wyprawę nad jezioro lub długo oczekiwane wakacje, zwykle wyjazd poprzedzają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi urlop planujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Dodał: Wallet Ninja
Na podstawie danych z: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, by uchronić się przed bezsilnością wynikającą z braku sprzętu koniecznego do zażegnania niespodziewanego problemu? Jest mnóstwo zastawów narzędzi, które przez swoją multizadaniowość pozwolą uratować sporą część niespodziewanych sytuacji wymagających konkretnych narzędzi. Niestety zazwyczaj są bardzo kosztowne, a poza tym zajmują dużą ilość miejsca.

Polecamy też

Jak działają wielofunkcyjne narzędzia znane też jako multitoole, jak sensownie je wybrać.

narzędzia
Dodał: regan76
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Typowy mężczyzna powinien umieć naprawić oraz zrobić dużo rzeczy, a na z pewnością będą mu do tego potrzebne odpowiednie narzędzia. Oczywiście najlepszą opcją będzie zakupienie porządnych, dedykowanych specjalnie do robienia określonych rzeczy. Lecz czasami należy mieć również przy sobie najbardziej potrzebne narzędzia, na wypadek nieprzewidzianej awarii czy konieczności szybkiego wykonania jakiś prac. I w tego typu przypadkach bardzo dobrze będą się sprawdzać tak zwane multitool, to znaczy narzędzia wieloczynnościowe. Najlepsze firmy produkujące tego typu gadżety mieszczą całą dużą skrzynkę z narzędziami w przedmiot o rozmiarze niedużej komórki. A będzie tego naprawdę sporo, bo w skład typowego multitoola wchodzić będą szczypce, kilka nożyków, przecinaki, otwieracze, a nawet śrubokręty, piłki i pilniki. Widać więc że jest tego faktycznie dużo, a projektanci co rusz szukają kolejnych nowości. Rzecz jasna trzeba mieć na uwadze to, że narzędzia z urządzenia tego typu raczej nie zastąpią narzędzi z prawdziwego zdarzenia, gdyż po prostu są małe. Jednak przy okazyjnym stosowaniu, przy prostych pracach często nie ma konieczności kupowania czegoś dużego, bo mając tego typu niewielki gadżet w zupełności on powinien wystarczyć.


Nie jest to kłopotliwe w przypadku poruszania się pojemnym samochodem, z kolei w chwili, w której wybieramy pieszą wyprawę z plecakiem,lub zdecydowaliśmy się na wycieczkę rowerową, niemamy miejsca na dodatkowe obciążenie i marnowanie przestrzeni potrzebnej na rzeczy pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nagłymi wypadkami losowymi bez konieczności przewożenia z sobą wielkiej ilościróżnych narzędzi?
Ciekawym narzędziem będzie karta przetrwania . Stalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim miniaturowym rozmiarom zmieści się w każdym portfelu. Oszczędny stalowy przedmiot pomoże w wielu nagłych sytuacjach, na którenie byliśmy gotowi.

Należy mieć ją zawsze pod ręką, gdyż może zastąpić aż 10 narzędzi. Karta przezycia może być użyta między innymi jako linijka, otwieracz do butelek albo klucz do mniejszych śrub. Dodatkowo została zaopatrzona w otwór do przymocowania smyczy lub kółka z kluczami, dzięki czemu jesteś w stanie trzymać ją zawsze przy sobie.

kontakt
2018/06/30, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.