Sprawunki i zakupy w Katowicach czyli jakie atrakcje mogą zaoferować dwie najpopularniejsze handlowe galerie w tym mieście.

Katowice od długiego czasu są uznawane za stolicę Śląska, potwierdza to zresztą doskonale współczesny układ administracyjny, w jakim Katowice stanowią stolicę województwa śląskiego. W mieście tym jest więcej niż 300 tysięcy stałych mieszkańców, bardzo dużo w całej aglomeracji, trudno się więc dziwić, że w tym rejonie bardzo dynamicznie rozwija się nowoczesny handel. Oczywiście podstawę stanowią tutaj duże markety, na obszarze Katowic działają chyba wszystkich liczących się w naszym kraju firm.

Katowice
Dodał: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dużo, tak samo jak w innych miastach, jest również popularnych dyskontów, no i oczywiście cały czas nieźle się mają małe, osiedlowe sklepy, gdzie można kupić wiertarka Hitachi DH26PC. Ta część handlu chyba się najszybciej rozwija, o ile w roku 2011 było około 40 marketów, o tyle obecnie jest już ich dwa razy więcej. Wielu ludzi ma obawy, że w pewnym momencie w tym mieście pozostaną jedynie banki i dyskonty, zresztą to zjawisko zaczęło niepokoić włodarzy, którzy próbują wymyślić, w jaki sposób da się by było zapanować nad tą sytuacją.

Jednak zakupy w Katowicach to nie jedynie markety i sklepy, lecz również kilka sporych handlowych galerii, gdzie można kupić polecane oferty na www.

Uważasz, że ten artykuł jest warty polecenia? Jeżeli tak, to bez wątpienia zaciekawi Cię też ta rekomendowana oferta (http://www.galeriaoswietlenia.pl/121-podlogowe), ponieważ odnosi się do podobnej tematyki.

Niewątpliwie ogromną rolę w lokalnym handlowaniu odgrywa Galeria Katowice, położona w sąsiedztwie dworca kolejowego. Oferta tej galerii to kilka poziomów, na jakich działa blisko 250 sklepów większości cenionych i znanych w naszym kraju marek, restauracje, kawiarnie i bary, a oprócz tego nowoczesne kino, w którym da się odpocząć w czasie zakupów.


Polecamy też

Kupowanie wykonywane w Krakowie

Rynek w Krakowie
Są panie, które nie wyobrażają sobie egzystencji bez centrów handlowych, gdzie w jednym miejscu znajdą swoje ukochane firmy odzieżowe, a przy okazji zdołają nabyć perfumy, czy książkę.
Są również takie, które kochają wyrafinowane marki i takie, które dbają o budżet, wykonując sprawunki w outletach. Zakupy w Krakowie zaspokoją jakąkolwiek grupę.

Centrum handlowe
Dodał: Robert Linsdell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Galeria została zaprojektowana z dużym smakiem i elegancją, stanowiąc jeden z ładniejszych obiektów tego typu na terenie Śląska. Podobnie wielu ludzi twierdzi o Silesii City Center, działającej od prawie dziesięciu lat galerii uważanej za największą w tym rejonie. Liczby nie mogą tu kłamać, wielkość 86 tysięcy metrów kwadratowych i około trzystu 300 sklepów wrażenie jednak robią.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na omawiany wątek - dobrze się składa, ponieważ jest już pełna informacja (http://homeandliving.pl/produkty/meble-tapicerowane), którą możesz zobaczyć tu.

Lecz najbardziej tę galerię charakteryzuje oferta marek, swoje filie mają tam otwarte firmy, jakich nie można spotkać w centrach handlowych w żadnej okolicznej miejscowości.
2020/08/08, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.