Sprawunki i zakupy w Katowicach czyli jakie atrakcje mogą zaoferować dwie najpopularniejsze handlowe galerie w tym mieście.

Katowice od długiego czasu są uznawane za stolicę Śląska, potwierdza to zresztą doskonale współczesny układ administracyjny, w jakim Katowice stanowią stolicę województwa śląskiego. W mieście tym jest więcej niż 300 tysięcy stałych mieszkańców, bardzo dużo w całej aglomeracji, trudno się więc dziwić, że w tym rejonie bardzo dynamicznie rozwija się nowoczesny handel. Oczywiście podstawę stanowią tutaj duże markety, na obszarze Katowic działają chyba wszystkich liczących się w naszym kraju firm.

Katowice
Dodał: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dużo, tak samo jak w innych miastach, jest również popularnych dyskontów, no i oczywiście cały czas nieźle się mają małe, osiedlowe sklepy, gdzie można kupić wiertarka Hitachi DH26PC. Ta część handlu chyba się najszybciej rozwija, o ile w roku 2011 było około 40 marketów, o tyle obecnie jest już ich dwa razy więcej. Wielu ludzi ma obawy, że w pewnym momencie w tym mieście pozostaną jedynie banki i dyskonty, zresztą to zjawisko zaczęło niepokoić włodarzy, którzy próbują wymyślić, w jaki sposób da się by było zapanować nad tą sytuacją.

Jednak zakupy w Katowicach to nie jedynie markety i sklepy, lecz również kilka sporych handlowych galerii, gdzie można kupić polecane oferty na www. Niewątpliwie ogromną rolę w lokalnym handlowaniu odgrywa Galeria Katowice, położona w sąsiedztwie dworca kolejowego. Oferta tej galerii to kilka poziomów, na jakich działa blisko 250 sklepów większości cenionych i znanych w naszym kraju marek, restauracje, kawiarnie i bary, a oprócz tego nowoczesne kino, w którym da się odpocząć w czasie zakupów.


Polecamy też

Kupowanie wykonywane w Krakowie

Rynek w Krakowie
Są panie, które nie wyobrażają sobie egzystencji bez centrów handlowych, gdzie w jednym miejscu znajdą swoje ukochane firmy odzieżowe, a przy okazji zdołają nabyć perfumy, czy książkę.
Są również takie, które kochają wyrafinowane marki i takie, które dbają o budżet, wykonując sprawunki w outletach. Zakupy w Krakowie zaspokoją jakąkolwiek grupę.

Centrum handlowe
Dodał: Robert Linsdell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Galeria została zaprojektowana z dużym smakiem i elegancją, stanowiąc jeden z ładniejszych obiektów tego typu na terenie Śląska. Podobnie wielu ludzi twierdzi o Silesii City Center, działającej od prawie dziesięciu lat galerii uważanej za największą w tym rejonie. Liczby nie mogą tu kłamać, wielkość 86 tysięcy metrów kwadratowych i około trzystu 300 sklepów wrażenie jednak robią.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na omawiany wątek - dobrze się składa, ponieważ jest już pełna informacja (http://homeandliving.pl/produkty/meble-tapicerowane), którą możesz zobaczyć tu.

Lecz najbardziej tę galerię charakteryzuje oferta marek, swoje filie mają tam otwarte firmy, jakich nie można spotkać w centrach handlowych w żadnej okolicznej miejscowości.
2019/12/03, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.