W co można zagrać bez instalowania?

W dzisiejszych czasach dość często jest tak, że osoby pracujące przy komputerze lubią spędzić czas na graniu. Jest tak, bo dość często pracownicy biurowi nie mają dostatecznej kontroli nad swoją pracą, co sprawia, że spory kawałek czasu poświęcają na nieistotnych rzeczach. Jeśli jednak zdecydujemy się na granie w jakąś grę, to w jaki sposób mamy się w nich odnaleźć?


Poniżej przejrzymy co poniektóre gry przeglądarkowe i opowiemy o tych, jakie uznajemy za najbardziej wciągające.


Gry przeglądarkowe można podzielić na kilka odrębnych gatunków, z jakich na pierwszy plan wychodzą takie jak:


- Gry strategiczne, takie jak przykładowo Settlers online czy piraci online, Kliknij po Settlersy w wersji Online


- Gry akcji - to tego typu, w których gracz kontroluje postać aktywnie biorącą udział w wartkiej akcji oraz mającej znaczny wpływ na ostateczną fabułę,


settlers online
Dodał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie danych z: www.flickr.com
- Strategiczne gry turowe - są to wariację na temat standardowych gier RTS, w których akcja podzielona jest na tury. Kolejni gracze muszą poczekać, aż wszyscy inni użytkownicy zakończą swoje tury i wtedy mogą wykonywać swoje akcje


gry przeglądarkowe
Dodał: SAPPHIRE
Na podstawie danych z: SAPPHIRE
- Gry logiczne - dość niszowy typ gier przeglądarkowych, prawdopodobnie ze względu na dość dużą trudność rozgrywki. -> (www.wcograc.pl/)-> Najczęściej polegają na składaniu różnorakich puzzli.


W jaki więc sposób należy wybrać gatunek gry dla siebie?


Ogólnie rzecz biorąc, należy określić ile czasu możemy na tego typu grę poświęcić. W następnym kroku prześledźmy ile czasu pozostali użytkownicy spędzają nad grą. Jeśli chcemy być konkurencyjni w danej grze, musimy spędzać podobną ilośćgodzin. Przykładowo, grając w settlers online wystarczy kilkadziesiąt minut do 2 godzin dziennie, by być na topie listy graczy.


settlers online
Czy dobrze jest poświęcić sporo czasu dla tego typu gier na przeglądarkę?


Ogólnie rzecz biorąc, to jest kwestia kompletnie indywidualna - jeśli granie w gry sprawa nam ogromną przyjemność, to dlaczego by nie poświęcać temu dużej ilości czasu.


W końcu, to ma być ulubione hobby, tak więc warto jest zdecydować się na to w pełni świadomie.


Na pewno tego typu gry przeglądarkowe są w stanie sprawić nam dużo frajdy, jednakże trzeba pamiętać, aby do tego podejść z umiarem i nie dać się zbytnio wciągnąć w wirtualny świat.
2018/06/22, 03:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.