Faceci często nie mają pojęcia co kupić swojej żonie

Wiele pań tak jakby wychodzi z takiego założenia, iż mężczyźni całkowicie nie znają się na prezentach. Tak naprawdę tak wielce posunięta generalizacja jest bezsensowna, ale można śmiało powiedzieć, że faktycznie nierzadko najzupełniej nie wiemy co zakupić. Wiadomo - skoro nie jesteśmy bardzo zamożni, w końcu nie będziemy mogli co powiedzmy trzy miesiące fundować swojej żonie wakacji na Malediwach.
Zejdźmy na ziemię, nawet w bogatych państwach jest trudno, a co dopiero nasze państwo! Na całe szczęście jest sporo ciekawych pomysłów. Czyli urodziny, święta, prezent ślubny (więcej konkretów w tym temacie), etc., bez wątpienia nie powinny stanowić dla zwykłego mężczyzny najmniejszego kłopotu.

Prezent
Dodał: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu
Przykładowo fajnym prezentem są eleganckie perfumy - bo niby która z pań nie chciałaby świetnie pachnieć. Jednakowoż mała uwaga: w żadnym razie nie zakładajmy, że jeżeli trafimy w Internecie na mocno tanie zapachy, to będą one odjazdowe. Szczególnie, iż stosunkowo łatwo o podrabiane zapachy.

Zamieszczony się w innym tego typu serwisie wpis bez dwóch zdań też Cię zainteresuje - to ważny tekst (http://www.ed.torun.pl/pieczatki/) mówiący o prezentowanej kwestii.

Bardzo uważajmy, bo z pewnością nie chcielibyśmy się wstydzić.

Polecamy też

Podarunek na urodziny i na zaręczyny

Dodał: Design Packaging
Zwyczaj obdarowywania się nawzajem zapisany jest niezwykle mocno zarówno w ludzkiej świadomości, jak i kulturze i tradycji. Obdarowujemy się nawzajem przy najróżniejszych okolicznościach, a także i bez powodu. Prezenty bywają drobne, symboliczne, jak również większe. Mogą być ze sklepu lub wykonane własnoręcznie. Zawsze jednak mają na celu wywołanie zadowolenia i uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.


Prezenty
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
Chociaż i tak prezent na wieczór panieński (link do wpisu w prezentokracji) albo rocznicę własnego ślubu wcale nie musi być bardzo drogi. Najbardziej znaczące jest jakby nie patrzeć uczucie.zobacz serwis (www.maleckamakeup.pl/)Zwłaszcza w dzisiejszych czasach tak jakby zapominamy o okazywaniu sobie uczuć, lecz w zasadzie są istotniejsze rzeczy, aniżeli dobra materialne. Trzeba również wiedzieć, iż często najfajniejszym prezentem jest najzwyczajniej podarowanie własnej małżonce (jesteśmy tu) trochę większej ilości czasu - wiadomo, bardzo często kobiety uskarżają się, że ich małżonkowie nie poświęcają im za wiele chwil. No takie mamy czasy, trzeba ciężko pracować...

W ostatnim akapicie owego tekstu być może warto jeszcze dopisać, iż dużo droższymi, ale fantastycznymi pomysłami są choćby weekendowe wypady - do Krakowa, Zakopanego, Jastarni bądź ostatnimi czasy mocno modnego Sandomierza. Ciężko w sposób jednoznaczny powiedzieć które miejsce w Polsce jest najfajniejsze, ale z całą pewnością nieco ich można znaleźć. A więc - w każdym przypadku pamiętajmy o własnej małżonce, nigdy nie możemy zapominać o najistotniejszych rocznicach w ich życiu, lecz oczywiście miłość należy ukazywać codziennie.
2021/09/09, 11:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.