Trójmiejskie atrakcje dla całej rodziny

W Trójmieście na każdym kroku mamy szansę trafić na rozmaite atrakcje, które na długi czas nie pozwolą o sobie zapomnieć. Nowe atrakcje turystyczne z górnej półki często opisywane są przez blogerów i osoby zaciekawionych tym regionem Polski. Jeśli chodzi o Gdańsk do dyspozycji wyjeżdżających jest wiele rozrywek, jednak ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to realne życie, w czasie jakiego wydarza się dużo niespodziewanych sytuacji.


Gdańsk nieustannie zachwyca nas propozycjami w zakresie rozrywki

Wybierając gdańskie escape room jako metodę spędzania wolnego czasu w trójmieście, możemy liczyć na długą zabawę w interesującym gronie. Uczestnicy takiej gry zostają zamknięci wszyscy razem w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu. Tam właśnie mają do dyspozycji pełną godzinę na efektywne rozwiązanie znajdujących się tam zagadek i prędkie odnalezienie wyjścia. Może to przynosić wiele radości, jakiej nie da się opisać za pomocą słów – to trzeba przeżyć.

Gdańsk jako miasto rozwijające ofertę rozrywkową

W pięknym mieście Gdańsk spotka nas nie tylko mnóstwo rozrywek, poznamy także dużo interesujących osób. Trójmiejskie projekty atrakcji nie przechodzą bez echa w całym kraju, co ma swe odzwierciedlenie w częstym organizowaniu wycieczek do tego obszaru Polski. Na portalach wyjazdowych można znaleźć wiele atrakcji turystycznych, a największym zaciekawieniem cieszą się te przeniesione ze świata gier sieciowych do świata realnego.


Co jest wyjątkowego w grze escape room od

Spacerujący ludzie
Dodał: Franklin Heijnen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Udział w grze escape room kosztuje blisko 30-40 zł za osobę, jednak – jak uważają sami uczestniczący – bezsprzecznie warto.

Zaintrygował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przejdź do kolejnego tekstu i czytaj (www.edukacjaaktywna.pl/kontakt.html) o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Przed każdym z uczestników znajduje się pewna nierozwiązana zagadka. Kwestią najważniejszą pozostaje to, w jaki sposób wyjść z zamkniętego pokoju? Wokół nas znajduje się sporo pozornie przypadkowych, zupełnie niespójnych przedmiotów oraz cała masa kłódek, które zamyka się na klucz lub na szyfr. Wydostać się jak najszybciej i jak najskuteczniej – to najistotniejsze zadanie, a przy tym niemało zabawy.

Czytaj więcej o pokojach ucieczki:
2020/03/30, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.