Książki
książki na półkach sklepowych
Dodał: Gilbert-Noël Sfeir Mont-Liban
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przykłady książek i ich kinowych ekranizacji. Czy to odpowiedni pomysł na upominek?

Są tego rodzaju tytuły książek lub filmów, które kojarzą chyba wszyscy. Zdarza się, że na podstawie książek tworzy się ekranizacje, które sprawiają, że dana historia jest rozpoznawana przez jeszcze szersze grono ludzi. To sprawia także, iż tego typu pozycje mogą okazać się idealnym pomysłem dajmy na to na podarunek. O jakich tytułach warto wspomnieć?
książki i audiobooki
Dodał: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukujesz podarunku dla dziecka? Podaruj mu książki Andrzeja Sapkowskiego

Święta, urodziny i inne okazje to świetna chwila, by dać coś swojemu dziecku. Naturalnie nie można go rozpieszczać, ale raz na jakiś czas można sprawić mu jakąś niespodziankę, szczególnie gdy będzie to odpowiednia rzecz. Takim sprawdzonym i wartościowym prezentem zawsze są książki, do jakich można wracać raz na pewien czas, gdy są to dobre i cenione tytuły. Aktualnie niezrównanie popularne wśród młodzieży są książki Sapkowskiego, np. Sezon burz. Sapkowski to doceniany autor powieści oraz historii fantastycznych, jaki ma w swoim dorobku autorskim wiele rewelacyjnych pozycji.
Słuchawki w torebce
Dodał: Altec Lansing
Na podstawie danych z: Altec Lansing

Nowoczesne sposoby na poznawanie literatury czyli jakie zalety i wady będą miały książki w postaci elektronicznej.

W czasie gdy sprzedaż tradycyjnych książek coraz bardziej spada, to elektroniczne ich wersje zdobywają bardzo dużą popularność. Wynika to z paru rzeczy.
Książki i e-book
Dodał: ActuaLitté
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiej tematyki publikacje najczęściej wybierają w antykwariatach faceci, a jakie kobiety

Myliłby się ten, kto by sądził, że wraz z rozwojem komputeryzacji książki zostaną zapomniane przez ludzkość. Dowodem na nieprawdziwość powyższej hipotezy są chociażby tłumy w ojczystych punktach sprzedaży książek, organizujących sezonowe wyprzedaże. Oczywiście z założenia trzydziestolatkowie i kobiety dysponują innymi wyczuciami smaku i czytają publikacje z różnych półek. Przypatrzmy się bliżej tym damsko-męskim preferencjom czytelniczym.
golf
Dodał: Sobienie Królewskie
Na podstawie danych z: Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Sklepik do decoupage - czyli, co może nam się przydać przy robieniu czegoś od podstaw

Co to konkretnie bywa decoupage? Jaka rzecz może być stosowane do jego tworzenia? W jakim miejscu istnieje możliwość zakupić wszystkiego typu artykuły potrzebne do tego typu "aktywności"? Jak ogólnie można się nauczyć tego typu postacie sztuki? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.