Jak szukać miłości w Wielkiej Brytanii? Wypróbuj portale randkowe - znakomity sposób na znalezienie drugiej połówki

Nie każdy ma farta w miłości. O ile do niektórych przychodzi sama, o tyle inni muszą mocniej się postarać, aby znaleźć swoją drugą połowę. Sytuacja jest jeszcze cięższa, jeśli wyjechaliśmy do innego kraju i nie mamy zbyt wielu przyjaciół, a poziom języka nie pozwala nam na zapoznanie kogoś nowego. Idealną metodą na pierwszą – a może też kolejne randki – mogą być serwisy randkowe.


To na pewno o wiele lepsze wyjście niż wpisywanie w wyszukiwarce internetowej fraz „szukam dziewczyny w UK”. Miłość w Anglii jest możliwa, trzeba jedynie wiedzieć, jak się do tego zabrać. Najistotniejsze jest znalezienie portalu randkowego, na którym chcemy założyć swój profil.

Jeśli interesuje nas coś więcej niż internetowe randki, dobrze jest zdecydować się na portal, który skupia Polaków wyjeżdżających z kraju oraz zamieszkujących we wspomnianej Anglii. Dzięki temu znajomość z właśnie poznanym partnerem lub partnerką będzie mogła się rozwinąć.
Jedną z kluczowych spraw jest nasz login – powinien być ciekawy oraz wzbudzać przychylne emocje, wtedy ktoś z pewnością do nas napisze. Ponadto należy zatroszczyć się o zaprezentowanie naszej osoby – lepiej nie koloryzować rzeczywistości. Osoby liczące na prawdziwe stosunki powinny pisać prawdę, w przeciwnym razie szybko zaplątają się w swoich kłamstwach i gorzej będzie im się wydostać z tej sytuacji z twarzą. Osoba, jaka nam się podobała, też zapewne zrezygnuje ze znajomości, gdy dowie się, że większość była nieprawdą. Nie jest dobrze też pozostawiać nieuzupełnionych pól, ponieważ przestajemy być interesujący.

Kolejną sprawą jest fotografia – najlepiej załączyć uśmiechniętą fotkę i – oczywiście – aktualną. Fotografie sprzed paru lat zazwyczaj wielce odbiegają od dzisiejszej rzeczywistości. I ostatnie, ale z pewnością nie najmniej istotne – trzeba aktywnie działać w portalu, a zatem wysyłać wiadomości oraz zaczepiać osoby, jakie pragniemy zapoznać. Bierne czekanie może nie przynieść wyników przez długi okres, więc dobrze jest wziąć się w garść i samemu postarać się o pierwsze kontakty. Z czasem będzie szło nam o wiele łatwiej. Na miłość można trafić wszędzie, także za granicą. Czasem należy jedynie odrobinę jej pomóc, a bez wątpienia w końcu w naszym życiu pojawi się ta wyjątkowa osoba.
2023/03/20, 18:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.