Gdzie tego roku spędzić Sylwestra?

Jest taka wyjątkowa noc w roku, gdy oddajemy się niefrasobliwej zabawie, starając się nie myśleć o skutkach. Imprezujemy całą noc, popijamy napoje wyskokowe i składamy sobie życzenia wszystkiego najlepszego. Wesołe tańce ciągną się do białego ranka.


fajerwerki-sklep
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wokoło panuje cudowna atmosfera życzliwości. Jest to jednocześnie bardzo magiczna noc. To przełomowy moment w naszej codzienności, gdy można wszystko zacząć na nowo. Otrzymujemy od losu kolejną szansę. Żegnamy Stary Rok i wyczekujemy z nadzieją na to, co przyniosą nam kolejne 365 dni. Wszyscy mamy z pewnością swoje ulubione sposoby na spędzanie Sylwestra. Staramy się, by była to szczególna noc, odmienna od pozostałych. Stąd też niezwykle często wysilamy się na coś niebanalnego.

Polecamy też

Szukasz koncepcji na spędzenie sylwestra? Sprawdź nasze pomysły

widok na fajerwerki
Dodał: Crispin Semmens
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rok 2013 powoli przybliża się do ostatnich dni. Coraz większa liczba osób zaczyna już myśleć gdzie i w jaki sposób spędzić sylwestra. Niewątpliwie jest to bardzo istotny dzień i również noc, bo świętuje się zakończenie jeszcze obecnego roku i przy tym wita się kolejny rok. Sylwester we Wrocławiu, będzie w tym roku bogaty w występy rozmaitych artystów z Polski, ale również pojawią się artyści z zagranicy.


Ciekawą opcją są spontaniczne wycieczki do europejskich stolic.

Czy poszukujesz na stronie hotel nad jeziorem z basenem czegoś niezwykle ciekawego? Zachęcamy więc do kolejnego wpisu. Musisz tylko kliknąć w poniższy link.

Nie ma to przeważnie nic wspólnego z tradycyjną wycieczką, w czasie której odwiedzamy największe atrakcje miasta, a wieczorem jesteśmy zaproszeni na jakąś elegancką zabawę, by później usnąć w miękkim hotelowym łóżku. Tu chodzi o szalone wypady, zwykle autostopem, aby przeżyć Sylwestra na wielkim placu, w tłumie nieznajomych nam osób. Tego typu wycieczka niezwykle często owocuje ciekawymi znajomościami.

Sylwester w mieście to wyjątkowo chętnie wybierany scenariusz, zwłaszcza wśród młodych rodaków, którym chce się stać w siarczysty mróz w wielkim tłumie i krzyczeć na cały głos pieśni ukochanych grup. Takie imprezy organizują największe polskie miasta i każdego roku przyciągają tysiące uczestników, a także telewidzów. Tak właśnie wygląda Sylwester w Toruniu, gdzie na pięknym rynku zbierają się mieszkańcy, by wspólnie powitać Nowy Rok - więcej na eholiday.

Nieustanną popularnością cieszy się wśród rodaków Sylwester w Zakopanem (np. ). Zimowa stolica Polski od dawna przyciąga miłośników sportów zimowych, a także wszystkie zakochane pary. Ciężko bowiem o bardziej romantyczne tło niż tradycyjna góralska chata, wesoły ogień w kominku i wyborny i aromatyczny grzaniec. To oraz inne atrakcje tego miasteczka powoduje, że Zakopane, pomimo nie najniższych cen, cieszy się wielką popularnością pośród turystów?
2022/01/11, 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.