Urodziny to dla wielu ludzi jeden z najważniejszych chwil w roku - trzeba spowodować, że będzie to pamiętny dzień

Jubileusz urodzin jest szczególnym dniem nie tylko, kiedy jesteśmy dziećmi. Także starsi pragną fajnie spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień z kalendarza.


na 30 urodziny
Dodał: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu


prezent na 18 urodziny
Dodał: O.Horbacz Photo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Budzimy się rano i niejednokrotnie z uśmiechem na twarzy dumamy, co przyniesie nam ta magiczna dla nas strona z terminarza - ile powinszowań, ile podarków, ile gratulacji.


Mówi się, że najwspanialszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że jubilat oczekuje nierzadko na podarunki niczym z Amerykańskich filmów czyli samochodu, ale w naszym kraju panują odrobinę odmienne tradycje -rozmaite prezenty na 18 urodziny. Najciekawszymi podarunkami od znajomych i przyjaciół, są prezenty zabawne z tak zwanym jajem.

Czy wiesz, gdzie jeszcze można przeczytać podobne materiały? Jeśli nie, to kliknij na ten odnośnik i zerknij na treść zaprezentowanego w tamtym miejscu postu.

Często nie są to drogie podarki, gdyż kupują je osoby jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o gest niż o sprawy pieniężne. Jeśli ktokolwiek z naszych bliskich ma już kolejne urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to warto pomyśleć o tym, jaki charakter posiada ta osoba - dowiedz się więcej na Jeżeli jest podróżnikiem na pewno rozpromieni się na widok fotoalbumu lub ogromnej mapy wszystkich kontynentów na ścianę. Każdy mężczyzna ucieszy się z kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do wina. Majsterkowicz oszaleje na punkcie nowiutkich śrubokrętów.


Polecamy też

Spiżarnie pełne słoików z marynatami, czyli słowo o tym, w jaki sposób zachować na dłużej smak jarzyn i nieimportowanych owoców

grzyby kurki
Dodał: Joanna Tkaczuk
Na podstawie danych z: Fotolia.com
Kura domowa to miano, które zazwyczaj przysługuje pani prowadzącej dom, opiekującej się dziećmi i przygotowującej wyśmienite posiłki. Taka pani domu ma wbrew pozorom ręce pełne roboty, gdyż pewne czynności wykonuje nieco dłużej niż tzw. kobieta pracująca.


Jeśli chcecie zrobić zabawny prezent zawsze możecie zamówić plakat znanego pisma z kolegą na nim - i jakimś śmiesznym artykułem mówiącym o tym, że na przykład jest idealny lub wygląda jak milion dolarów.


Jeśli tylko wiemy, że solenizant będzie uradowany - to znaczy, że osiągnęliśmy nasz cel.
2021/07/26, 08:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.