Sklepik do decoupage - czyli, co może nam się przydać przy robieniu czegoś od podstaw

Czym konkretnie bywa decoupage? Jaka rzecz może być stosowane do jego produkowania? Gdzie istnieje możliwość kupić wszystkiego rodzaju artykuły które są potrzebne do tego rodzaju "aktywności"? Jak ogólnie można się nauczyć tego typu postacie sztuki? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - felietoniku!


golf
Dodał: Sobienie Królewskie
Na podstawie danych z: Sobienie Królewskie Golf & Country Club


Pochodzący z języka francuskiego Sklep decoupage, a po polsku "Dekupaż" - nie jest niczym innym jak technika ozdabiania przeróżnego typu nawierzchni, wraz z pomocą papierka lub serwetek papierowych, które to przyklejmy, a później nakrywamy lakierem, by w żaden metodę nie można było odczuć, że wspomniany papier został tam nałożony, wytwarzając wrażenie, że jest jednym wraz z daną powierzchnią. Ową nawierzchnią ma możliwość być na przykład: drewienko, metal, czy szkło, oraz również tkanina, plastik, oraz wszelkiego typu powierzchnia ceramiczna. Do decoupagu poza papierem, można używać takiego typu rzeczy jak: farby, http://www.pieczatki.pl/stemple, szablony, czy tak nazywane "sospeso", a także nie wspominając już o nietypowo brzmiącym "Quillingu" oraz innego rodzaju, bardziej znanych rzeczach, takiego typu jak filcu, czy też innych akcesoriach dekoracyjnych.


Polecamy też

Ciekawy prezent dla nowego członka familii

Marzanna
Dodał: waylonscott
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W obecnych realiach w naszym kraju, posiadamy dostęp do wszelkiego rodzaju usług, które do tej pory znane nam były wyłącznie z Amerykańskich stacji TV. Dla wielu osób, wieczorne zamówienie pizzy z dostawą nie jest problemem finansowym, podobnie jak pójście do kina.


Gdzie jednakże istnieje możliwość to wszystko i jeszcze bardziej dużo kupić? Idealnym wyjściem jest internetowy sklep decoupage, w którym znajdziemy to wszyściutko i jeszcze bardziej dużo (na przykład interesujące książki o podstawach, jak również mocniej zaawansowanych technikach naszego własnego decoupagu, czy całe zestawy przeznaczone dla zaczynających fanów owego rodzaju aktywności). Pamiętaj, iż decoupage bywa doskonałym zajęciem dla każdziutkiego!
2018/02/15, 14:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.