Różne formy rozrywki – jak spędzić czas wolny

Nie posiadasz pomysłu jak spędzić Twój wolny wieczór? Poszukujesz ciekawego sposobu, by jakkolwiek wypełnić czas? Jeżeli na pytania odpowiadasz oznajmująco, idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealny pomysł!


Z pewnością każdy z nas wie co to są gry planszowe, ba większa część z nas z pewnością grywała w nie kiedy była dziećmi – dla tych, którzy je kochają mamy świetną wiadomość – gry planszowe znów powracają do łask i stają się coraz bardziej popularne.


góry - landszaft
Dodał: faxepl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dziś na rynku można spotkać naprawdę szeroką ofertę takich gier – nie tylko tych przeznaczonych dla najmłodszych, również dorośli znajdą coś dla siebie. Planszówki są świetną metodą na spotkanie ze przyjaciółmi – uwaga, naprawdę są mocno wciągające – jeśli zaczniesz grać, nie będziesz mógł powiedzieć sobie stop.


Mówiąc o grach planszowych, warto powiedzieć o tych, które są zaliczane do tych najbardziej znanych.

Uzyskanie kolejnych wiadomości na podnoszony tu temat jest dla Ciebie sprawą pilną? Jeżeli tak, to bez strachu kliknij ten odnośnik i tam zdobądź więcej info (produktypremium.com/).

Pierwszą grą, która znika z półek w szybkim tempie jest Dixit. Jest to niezwykle prosta gra, lecz nie nudna, wręcz przeciwnie, niezwykle stymuluje naszą wyobraźnię. W skład gry wchodzą ilustrowane karty – należy podkreślić, iż karty te są naprawdę piękne. Całą grę prowadzi narrator – patrząc na swoją kartę wymyśla jakiś tytuł, a reszta grupy wybiera karty, które do tego tytułu będą pasowały. Brzmi świetnie, prawda?


led zeppelin
Dodał: Paul Hudson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Następna genialna gra to dobble – tutaj podobnie jak w Dixit mamy do czynienia z kartami – co ciekawe, w grze tej jest aż 5 kombinacji. Ta z najprostszych polega na tym, iż rzuca się na środku wybraną karte z symbolami – każdy gracz szuka podobnych symboli u siebie i rzuca swą kartę na środek. Ten kto w najszybszym tempie pozbędzie się kart, wygrywa.


Polecamy też

Położenie kurortów wypoczynkowych na Mazurach

kwatery
Dodał: E. i M. Barteczko i 5Events
Na podstawie danych z: abcslubu.pl
Lato w pełni i wiele osób nie ma jeszcze uściślonych planów wakacyjnych. Nie ma konieczności jeździć do dalekich państw, żeby napawać się śliczną, dziewiczą naturą.


Trzecią propozycją są pędzące żółwie – jak wskazuje sama nazwa, planszówka polega na wyścigach żółwi, które biegną do upragnionej sałaty.


Gra dedykowana jest dzieciom, jednak sprawi frajdę także wielu osobom. Warto także dodać, iż gra została doceniona przez grających i zdobyła kilka ważnych nagród.
2022/02/13, 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.