Już jako maluch starannie zbierałeś różne monety

Krajowe, zagraniczne, okolicznościowe czy zupełnie te powszechne, które były w tym czasie w obiegu. Do dziś pamiętasz, jak o niektóre z nich musiałeś zabiegać i ile wymagały nieustępliwości i samozaparcia, aby je zdobyć?


Po latach na pewno z rozczuleniem wspominasz tę swoją ogromną pasję i sam sobie się dziwisz, jak przemijające lata umieją wiele zmienić w człowieku.
Dawny zapał gdzieś po drodze osłabł, a teraz coraz częściej myślisz o tym, czy zwyczajnie nie sprzedać gdzieś tej całej swojej numizmatycznej kolekcji? Jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, iż w zasadzie już dawno z tego wyrosłeś, powinno się zrobić z niej jakiś użytek. Być może w swojej kolekcji masz jakąś prawdziwą perełkę, która okaże się całkiem dużej wartości monetą? Jeśli tylko jesteś pewien, że czas na to rozstanie z pasją nadszedł, rozejrzyj się , czy jest gdzieś w okolicy skup monet . Być może okaże się, że znajduje się ich naprawdę dużo. Przeszukaj także internet, gdyż w sieci bardzo wielu pasjonatów poszukuje swoich wymarzonych monet. Trzeba także odwiedzić w najbliższym otoczeniu każdy skup monet - wtedy będziesz miał jasną sytuację, która propozycja okaże się dla Ciebie najbardziej korzystna. Miej na uwadze, że numizmatyka cały czas jest pasją bardzo wieli osób, a skoro Ty już z niej wyrosłeś, odsprzedaj kolekcję. Dzięki temu będziesz miał pieniądze, które pozwolą Ci realizować nowe hobby, bo niewątpliwie z upływem lat odkryłeś w sobie inne zainteresowania.


Rodzimy Kościół Polski
Dodał: Dafi
Na podstawie danych z: Dafi


Niemowlak i jego zabawki
Dodał: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Nic nie ma obowiązku trwać wiecznie zwłaszcza hobby.
Wskazane jest jednakże, aby pieczołowicie gromadzoną kolekcję oddać w ręce kolejnego hobbysty, a że można dzięki temu coś zarobić, to przecież nie jest nic złego. Być może gdzieś ktoś akurat o takich monetach jakie Ty masz od dawna marzył.
2018/01/18, 11:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.