Pomysł
Dron z kamerą
Dodał: Walter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowatorskie metody filmowania, opis ostatnich możliwości i pomysłów w amatorskim filmowani

Od kiedy tylko zaczęły się pojawiać możliwości techniczne ludzie uwieczniają ważne chwile ze swojego życia na fotografiach i nagrań wideo. Obecnie technika jest na tym wysokim poziomie, że przy pomocy zwykłego smartfona można nagrywać i fotografować w znacznie lepszej jakości, niż przy wykorzystaniu drogich, zaawansowanych sprzętów kilkanaście lat temu.
crowdfunding
Dodał: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wszyscy wspominamy bale karnawałowe w szkole - każda dziewczynka chciała być królewną. Na szczęście obecnie pomysłowość dorosłych kobiet jest większa

Jeżeli idziemy na przyjęcie karnawałowe lub samodzielnie wraz z grupą znajomych organizujemy party w mieszkaniu - warto wypożyczyć przebrania na karnawał.
góry - landszaft
Dodał: faxepl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Różne formy rozrywki – jak spędzić czas wolny

Nie masz pomysłu w jaki sposób spędzić Twój wolny wieczór? Poszukujesz interesującego sposobu, aby jakoś wypełnić czas? Jeżeli na zapytania odpowiadasz oznajmująco, idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealny pomysł!


Różne formy rozrywki – jak spędzić czas wolny

Na pewno każdy z nas wie co to są gry planszowe, ba większa część z nas z pewnością grywała w nie kiedy była dziećmi – dla tych, którzy je uwielbiają mamy dobrą wiadomość – gry planszowe znowu powracają do mody i stają się coraz bardziej popularne.
produkt

Co to jest parkour oraz co mogłoby być doskonałą alternatywą dla nudnych zajęć wychowania fizycznego?

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko na lekcjach w-f niezwykle się nudzi, gdyż te zajęcia są w każdym wypadku takie same, to mógłbyś pójść do nauczyciela oraz pokazać jemu coś, co z pewnością spodoba się niejednemu dziecku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.